Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítélendő dolog, hogy 23...

Elítélendő dolog, hogy 23 évesen még a szüleimmel lakok, és főiskolára járok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez magánügy. Ha a szüleidnek is megfelel, azaz anyagilag is megengedhetik maguknak, meg te is igyekszel minél jobban tanulni, akkor semmi gond.

AMig tanulsz, addig nincs benne szerintem semmi rossz, viszont ha már dolgozik valaki, akkor jobb, ha külön lakik.

2012. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elitélendö akkor lenne, ha a szüleid nem akarnák, hogy az ö költségpkön tanulj, vagy lenne lehetöséged máshol (saját lakás) élni, saját jövedelmed lenne, mégis a szüleidre támaszkodnál.
2012. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az.
2012. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is a mi dolgunk, hogy ezt megítéljük (értsd: ne mások döntsék el, hogy neked mi gáz és mi nem, mert ha saját mércéd szerint nem elítélendő, akkor ne foglalkozz másokkal, ha pedig annak tartod, akkor változtass. Én 28 évesen is a szüleimmel élek, párkapcsolatom most éppen nincs, a munkahelyem a háztól mintegy 4 percnyire van, teljesen feleslegesen költöznék, így még jól is járunk egymással, házimunka-sütés-főzés-takarítás terén, szóval én magamat, egyáltalán ezt a helyzetet nem érzem "elítélendőnek")

28/N

2012. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Miért lenne?Kit érdekel,hogy ki mit gondol?Az ilyen hülyeségeket,meg felejtsd el,hogy a csajok miatt ezen változtass.Ha egy nőnek így nem felelsz,meg az húzzon a p.be.Ez a baj a mai világgal,hogy a sok hülye magát komolynak nevező csajnak ez a lényeg,mert nem akarnak dolgozni és elvárják,hogy majd te eltartsd őket.Kellett az emancipáció?Akkor tessék dolgozni és ne a férfin élősködni,meg a potyát lesni.Ja,hogy nem lehet a barátnők előtt dicsekedni 20 évesen,hogy a pasidnak saját lakása,háza,autója van és 5 évvel idősebb?Hihetetlen egy számító világban élünk most is akárcsak régen..vagy méginkább.Addig élj velük amíg jól esik és nem találsz valakit akivel összeköltözz vagy nem lesz meg a lehetőséged sajátba költözni.
2012. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de ha a fiatal dolgozik és egyedülálló (vagy nem annyira komoly a párkapcsolata, hogy összeköltözzenek), akkor sem elítélendő. Ehhez persze hozzátenném, hogy felnőtt módon él, önállóan, nem szolgáltatja ki magát a szüleivel és bármikor nyugodt szívvel el tudna költözni, ha úgy hozza az élet. Rezsibe, ételbe beszállna ha szükséges, a maradékot pedig, ami bérleti díjnak menne el, félre is tudná tenni saját lakásra.
2012. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem
2012. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

én már nem otthon lakok és 19 vagyok. igazából nekem nincs is otthonom már.. albérletbe lakok ..

am nem gáz .. örülj neki :inkább.

2012. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Mindenki a saját életének a kovácsa. Nem maradtál még le semmiről.

Végezd el az iskolát, és aztán kezd el az életedet, de akkor sem muszáj otthonról elköltöznöd.

A szüleid szeretnek, nem értem mi ebben a baj?


Zsömle/lány

2012. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!