Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az emberekben annyi...

Miért van az emberekben annyi negatív hozzáállás a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Mindenki mindig a legrosszabb eshetőségre gondol.

Mondok egy példát: autóban utaztunk és a barátom felkiáltott:-lopják a dinnyét! Nekem az jutott az eszembe, hogy :szedik a dinnyét. Van közte különbség.

A depressziós képes öngyilkos lenni, a jövőtől való félelmében. Őt megértem, beteg szegény. Na de a többiek?



2012. szept. 15. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt en se ertem :/

en is abszolut optimista vagyok, es kepes vagyok elnyomni a rosszat, ha tudon, hogy van valami jo, nem sopankodok azon, ha valami nem jott ossze, vagy epp rosszul esett, hisz 100 masik jo dolog van,aminek orulhetnenk, csak elo kene hozni, es azzal foglalkozni.

En elhiszem, hogy sok problemaja van az embereknek, de ugyanugy tortennek jo dolgok is, csak arra senki nem figyel. az elet apro oromei, stb, nem csak a rosszal kene foglalkozni. nem ertem, miert ilyen besavanyodottak az emberek.

2012. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

"Mondok egy példát: autóban utaztunk és a barátom felkiáltott:-lopják a dinnyét! Nekem az jutott az eszembe, hogy :szedik a dinnyét. Van közte különbség. "


Nem értem itt mi a probléma. Csak úgy felkiáltott, vagy mi a rák?

2012. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert több rossz történik velük mint jó. Bár én nem vagyok ilyen, próbálom minden pozitív odalát nézni. Ma pl lekéstem a hévet, de láttam egy ferrárit teljesen közelről :D Ezért megérte lekésni a hévet :D
2012. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!