Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 30 éves nő miért akar...

Egy 30 éves nő miért akar 20-nak kinézni és miért úgy vieslkedik mint egy 20 éves?

Figyelt kérdés
Tegnap tett fel egy kérdést itt egy 30 körüli nő ami igazából a saját maga fényeéséről akart szólni,hogy ő bizonygassa hogy igen is 30 éves létére kapós a fiatal 20 éves srácok között is.Bár a kérdésre nem válaszoltam mert éppen törölték a kérdést de sikerült végig olvasnom a válaszokat!Egy 30 éves nő mit akar ezel bizonygatni hogy ő már pedig 20-nak néz ki és a 20 éves lányokat lepipálja?!Egyáltalán ha egy 30 éves nő tényleg tipp topp és jól néz ki és a természetes is rendben akkor eddig miért nem talált párt magának és miért itt gyakorikerdéseken akarja bizonygatni az igazát hogy ő annyira jó nő?
2012. szept. 15. 12:40
 1/8 A kérdező kommentje:
20 oldalon keresztül azt próbálta bizonygatni hogy ő mennyire jó nő és hogy már pedig ő 30 évessen nem fog szóba állni egy 35 éves férfival sem,mert hogy ő olyan jól néz ki és neki fiatalabb kell.Ha annyire jól néz ki valaki akkor miért nem a való életben bionygatja ezt és miért itt a gyakorikerdeseken?
2012. szept. 15. 12:42
 2/8 nevem-senki ***** válasza:
100%
És neked ez miért fáj? Mitől lesz neked rosszabb az élet, h ő ezt teszi?
2012. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért bizonygatja itt, mert valószínűleg csúnya, és nem 30 éves.
2012. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nők akik sokkal fiatalabbnak érzik magukat a koruknál. Vannak nők akik sokkal idősebbnek érzik magukat a koruknál. Nem hiszem hogy baj az ha egy 30 vagy 40 éves nő nem viselkedik középkorúként. Ha fiatalnak érzi magát akkor miért ne viselkedjen úgy mintha 20 éves lenne. Sok 18 éves meg úgy viselkedik mintha 30 éves lenne, annyira komolyak.

Nem a születésünk kora számít hanem a lelkünk kora. Az én lelkem is fiatal, hiába vagyok 40 éves. Képtelen lennék középkorú nőként viselkedni, mert nem is érzem magam középkorúnak.

2012. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják elfogadni, hogy felettük is elszállt az idő. De ezt csak az csinálja aki megteheti, természetesen.
2012. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem talált magának? Talán azért, mert: rosszak a társas képességei, és eddig a tanulásra és a munkára összpontosított. Csak most kapott észbe, hogy ennyire elment az idő.
2012. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szellemi érettség nem a kortól függ.

Ettől függetlenül; marhaság bárkit is a kora miatt leírni.


A jó külső nem elegendő a párkapcsolathoz.

2012. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és csak fiatalabb barátaim voltak eddig, a mostani 27. Azt én se értem, miért kell ezt valakinek bizonygatnia, lehet, hogy alacsony az önbizalma annak a nőnek, pláne hogy bizonygatás nélkül is evidensnek kellene lennie, hogy egy harmincas jobban érzi magát a bőrében. (nem bántásból mondom, huszonévesek, de én is csak utólag jöttem rá, mennyire kialakulatlan voltam még akkor).
2012. szept. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!