Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan lop valaki tőlem,...

Állandóan lop valaki tőlem, hogy buktassam le? Már nagyon elegem van az egészből!

Figyelt kérdés

Az előzmények:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


A pénzem azóta páncélszekrényben van, nem tűnt el belőle semmi, viszont rendszeresen, naponta többször veszek észre olyanokat, hogy kevesebb a szörpöm, mosogatószerem, mosóporom, zsepim, szalvétám, wc papírom stb. mint amennyit én elhasználtam belőle. Ezeket nem tudom elzárni sehová. Adok szívesen, ha kérnek, de a pofátlanság csúcsa, hogy rendszeresen szó nélkül használják a holmijaimat. Nem sikerült még rajta kapni senkit lopáson, de ha sikerülne, már rohannék is a vezetőséghez, hogy rúgják ki az illetőt innen. Hogyan buktassam le azt, aki lop tőlem? Már nagyon elegem van az egészből.


2012. szept. 15. 12:57
 1/5 chrishu ***** válasza:
Spórolj össze egy kamerát és a felvételt mutasd meg a igazgatónak
2012. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kollégiumban élek, velem is előfordult ilyesmi. Szerencsére pénzt nem lopnak, mert itt egyfős szobák vannak, de a konyha közös.


Nekem ez az ötlet jutott az eszembe:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__31670..


Végül nem valósítottam meg, mert annyira gyakran nem fordul elő, hogy lopjanak tőlem.


Esetleg elég, ha elterjeszted a kollégiumban, hogy lopnak tőled, ezért megmérgezted néhány kajádat.


(Azért ha tényleg megmérgezed, ne ciánt tegyél bele, hanem valami hashajtót... :D)

2012. szept. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy vagyok olyan szórakozott, hogy megegyem, amit megmérgeztem :D Másrészt meg elég szegény vagyok, még kajára is alig van pénzem, nem hogy mérgekre vagy ilyesmire, meg nem szívesen pazarolom el így az ételt. Főleg ezért is bosszant, hogy hülyére spórolom magam, és még azt a keveset is ellopják, amit meg tudok venni magamnak...

Megkérdezhetem, hogy 1 ágyas szobák milyen koliban vannak? Pesti? Gondolom, ott lehet zárni a szobák ajtaját, az esetleg megoldás lehetne. Bár gondolom, drága hely.

2012. szept. 15. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak híreszteld, hogy megmérgezted. Akkor nem merik majd megenni.


Én Németországban vagyok kollégiumban... nem tudom, hogy otthon hogyan van.

2012. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugodt szívvel hasznàld te is az ő dolgaikat!

ha ők nem tisztelik ami a tiéd, akkor te miért tisztelnéd, ami az övék?

egyenlítsd ki a számlát!

2012. szept. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!