Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van sok idős embernek...

Miért van sok idős embernek olyan nem is tudom hogy mondjam, furcsa-jellegzetes "öregszaga"?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy büdös, de simán fel lehet ismerni, hogy ez egy idős ember dzsekije akár. mamámnak a ruháján is van ilyen érdekes szimat
2012. szept. 15. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,de tudom mire gondolsz én csak "nyanyaszagnak" hívom.
2012. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem tom az én nagyszüleimnek jo szaguk van,de kétféle öregszag van. van ami az ö szaguk az nem tom miért van, de van egy másik erös szag az meg a naftalin. régen azzal kezelték a ruhákat moly ellen. szörnyü szaga van de még most is használja sok öreg.
2012. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
94%
a mamámnak iszonyat jó illata van,az egész lakásban ilyen finom baba tüsfürdő lanolin szag van.mióta ismerem ilyen az illata:) Imádom.Viszont egy csomó néninek pisiszaga van ami kilóméterekről már érződik,nem is kell megszaglászni:S
2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a bőrük miatt is lehet? én nem tudom
2012. szept. 15. 14:41
 5/15 A kérdező kommentje:
ja és olyan ne írjon már akinek a nagyanja 50év körüli, mert az egyáltalán nem idős
2012. szept. 15. 14:41
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyszüleim naftalin helyett levendulát használtak moly ellen, az sokkal kellemesebb illatú.Én sok öregen valami borzalmas fokhagyma szagot érzek sajnos, ez főleg a buszon rettenetes.De vannak olyan idősek is, akiknek azért lehet az a jellegzetes (de nem büdös)illatuk, mert nem használnak modern kozmetikumokat.Talán csak szappanokat mosakodáshoz és mosáshoz, mert ezt szokhatták meg fiatal korukban.Egy olyan idős nő ismerősöm van, aki mindenféle kenceficét, parfümöt használ, neki nincs "nyanyaszaga".Régi ruszki pacsuli illatfelhőt húz maga után.
2012. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
65-70 évesek az már idösnek számit, de a dédim se volt büdös pedig 93 volt!
2012. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vettem gyógyszertárban pár hónapja egy aloe vera sprayt, és annak pont olyan öregszaga van, mintha rothadna, vagy nem tudom.
2012. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
46%
most komolyan mért lettem lepontozva???"-.-
2012. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt a bizonyos illatot én is éreztem. Nem mindenkinél az igaz. Hiába kérdeztem meg a nénit mi ez a "szag" (illat) nem értette miről beszélek. Szerintem valami régi fajta illatosítót vagy szappant bármit aminek ez a jellegzetes "nyanyaszaga" van használnak, csak az Ő orruk már megszokta. De a naftalint meg fogom szagolni! Hátha azaz! :D
2012. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!