Munka egyetem mellet?

Figyelt kérdés
zerintetek megeri-e dolgozni egyetem mellett ha: napi 4 orara havi 25000 ft-ot kapnek, az egyetem allamilag tamogatott az orakra be kell jarnom, es mivel sok lesz a matek meg az info nem lesz eleg csak vizsgaidoszak alatt tanulnom. Megjegyzem a csaladommal lakom, tehat bentlakasra meg ilyenekre nem kell kulon koltenem.
2012. szept. 20. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ hogy hány napot kell dolgoznod egy hónapban. Vagy egy napra kapnál 25ezret? Ezenkivül esetleg még mond meg, hogy milyen szakra jársz, hátha van itt valaki aki azt végezte és el tudja mesélni hogy ő és a szaktársai miket tudtak dolgozni mellette.
2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Meg esetleg a munkáról is részleteket, mennyire megterhelő fizikailag v szellemileg, mert nem mindegy, hogy téglarakodás vagy egy recepción unatkozás:)
2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Napi 4 óránál többet dolgoztam végig egyetem mellett,mérnök lettem,nem egy bölcsészkar.

de megoldható simán,csak akarni kell és nem nyafogni ha hajnal 4kor kell kellned.

2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

mellett*, szerintetek*

egy honapra 25000ft-ot, informatika szakra jarok

2012. szept. 20. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam egyetem mellett. Nem egy leányálom,, főleg az államvizsgára készülés. De túl lehet élni. Bár nekem a megélhetésre kellett a pénz. Szerintem, hogyha nem muszáj, akkor ne dolgozz, hanem koncentrálj a sulira. Bár megjegyzem, senki nem fogja majd a leendő munkahelyeden megkérdezni, hogy miből hányasra vizsgáztál :)
2012. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Nekem gazdasági diplomám van. És tényleg csak akkor vállald, ha nem vagy panaszkodós :) Sokszor kellett fentmaradnom tanulni, korán kelni.
2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a megelhetesre kell, csak a szuleim nem vegeztek egyetemet s szerintuk az a normalis hogy 18 eves kora utan az ember dolgozzon
2012. szept. 20. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem itt valami atvagas lesz akkor, mert ez nagyon keves. Ez joval kevesebb mint a a 8 oras minimalber fele. Szerintem talalhatnal jobb munkat is. Ha megis belevagnal, akkor nagyon ellenorizd le, hogy bejelentett-e, de tényleg ha nem muszaj ne dolgozz egyetem mellett. Inkabb tanulj jol es hajts a nagyobb osztondijra.
2012. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Romaniaban lakom, itt a minimalber kevesebb mint 50000
2012. szept. 20. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor az ugy mas, de valoszinuleg az egyetemi viszonyok is. Ha konnyen fel lehet mondani, akkor vagj bele es az elso egy-ket honapban kiderul, hogy birod-e. Viszont hivd fel a szuleid figyelmet, hogy lehet hogy abba kell majd hagynod, ha maskor nem akkor a vizsgaidoszak alatt tutira.
2012. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!