Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes Budapesten...

Mennyire veszélyes Budapesten nagy táskával közlekedni?

Figyelt kérdés
Lehet következő félévtől Pestre fogok suliba járni és úgy néz ki, hogy egy hónapban egyszer mennék látogatóba a szüleimhez az albérletből. Mivel sok mosatlan dologgal, könyvel és a laptomommal utaznék, ezért elég nagy táskát vinnék magammal és attól tartok így könnyű préda lennék, még eljutok az állomástól az albérletig a tömegközlekedéssel. Ami még rátesz egy lapáttal, hogy nagyon vékony srác vagyok és olyan tipikus bölcsész fejü, szóval az a fajta akit rögtön kiszúrhatnak.

2012. szept. 21. 15:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, hol laksz?
2012. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Előző, egy viszonylag tehetős (nem borsodi vagy szatmári) észak-magyarországi városban, ahol azért van kisebbség is és egy rakat szélsőjobbos:)
2012. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a vidéken élők miért hiszik azt, hogy Budapest közbiztonsága olyan, mint Latin-Amerikáé.

Biztonságosabb, mint pl. Párizs, London vagy Madrid, és ott is nyugodtan élnek az emberek, akkor nem értem, Budapesttől miért kell félni.:)

Én Kőbányán lakom, ami ugyebár a főváros egyik gettójának lett kikiáltva, mégis élek, még egyszer sem támadtak meg, nem raboltak ki, stb.

A kérdésedre válaszolva: semennyire nem veszélyes Budapesten nagy táskával közlekedni.

17/f

2012. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Rat Poison ***** válasza:
Napi szinten közlekedem nagy táskával Budapest utcáin. Tudtommal még kering bennem a vér.
2012. szept. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne is gyere mert az itteni Maffia már a pályaudvaron fejbelő a b@zinagy táskád miatt.... látszik hogy a diplomához agy nem jár.
2013. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A bunkó és arrogáns hozzászólásoddal csak magad minősítetted. Abszolút nincs tapasztalatom a pesti viszonyokkal kapcsolatban, nem értem miért kéne tudnom mi ott a helyzet és nem hiszem, hogy attól, hogy valaki felrak egy ilyen kérdést, bármit is elárulna az intelligenciájáról, pláne úgy, hogy Budapest, tényleg nem az ország legbiztonságosabb helye.


Gondolom, ha te egy vad idegen helyre mennél és érdeklődnél az ottani viszonyokról, neked se esne jól, ha valaki így válaszolna, bár ha azt vesszük ez is egy teljesen általános magyar attitűd; az ember normálisan feltesz egy kérdést, erre válaszképpen belerúgnak.

2013. jan. 18. 22:19
 27/27 anonim ***** válasza:
A kérdező helyében inkább az olyan nyers és öntelt emberkékre készülnék fel mint a "kedves utolsó", ugyanis az ilyenekkel tényleg tele van a főváros! Na szép estét! XD
2013. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!