Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ért már atrocitás az utcán?...

Ért már atrocitás az utcán? Mi történt?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló,hogy "magyarok" követték el ezen atrocitásokat, ezért senki ne írja le,hogy milyen fajtájú ember volt a "támadó" mert nem szeretném,hogy válaszokat töröljenek vagy a kérdést.

2012. szept. 28. 13:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Kezdem én:


Engem eddig kétszer ért atrocitás


1.A járdán álltak nagy tömegben én meg elsétáltam előttük és akkor jött a k. anyázás meg amit elvárhattunk tőlük, sejtitek.


2.A zebrán elindultam át majd jött egy belül sötét autó és áthajtott a másik sávba,azért hogy kikerüljön és kikiabáltak az ablakon,hogy a k.anyámat.

De persze nyilván igazuk volt hisz az út közepén tartottam és könnyebb volt kikerülni mint megvárni míg átérek.


Természetesen mind a két esetben "magyarok" voltak, és akkor még szerencsés vagyok,hogy csak ennyi történt velem.

2012. szept. 28. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is történt egy pár.

1 Megvertek a cigányok a buszmegállóban,ok nélkül.

2 Majdnem megvertek a cigányok a buszmegállóban,de szerencsére pont jött a busz.

3 A hévmegállóban nekem esett egy cigány asszony,elkezdte boxolni az arcom,de szerencsére túl gyenge volt és jött a hév,meg segítséget is kaptam:egy csöves leszedte rólam és megverte.

4 Ez mostanában történt,éjszaka jöttem haza,megállt mellettem egy kocsi és egy alkesz csöves ült benne.Kinézett,megkérdezett valamit,válaszoltam,nem ment el.Megint megkérdezte ugyanazt,de én akkor már nagyon agresszívan válaszoltam és már vettem elő a paprika sprét.De szerencsére elhúzott.Nem tudom,mit akart,de nagyon ijesztő volt.

És még sok sok beszólás Bp-en a kritikus helyeken,mint pl Örs vezér tere és hasonlók.Ott már minden napos az utcai trollkodás.Pl egyik délután csak amég átsétáltam az Örsön,kb 7 különböző ember szólt be valamit,többnyire csövesek,amiért nem tudtak letarhálni.

2012. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Skinheadek kötöttek belém, hogy hogy mertem rózsaszín cipőfűzőt tenni a bakancsomba. 4en voltak, mind nagydarab pasik én meg egyedül lány, és elkezdtek taszigálni. Egy másik csoport srác szerencsére odajött és elküldte őket a francba.(A srácok között volt egy fekete is..) 16l
2012. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!