Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kislány unokám most 5 hónapos....

Kislány unokám most 5 hónapos. Kedves, érdeklődő, jó kedélyű . Általában mindenkire mosolyog, kivéve fiamat, aki nagyon kedvesen szól hozzá. Mégis mikor a pici meglátja, legörbül a szája, és vigasztalhatatlanul sír, még a könnye is folyik. Miért?

Figyelt kérdés
Vajon miért történik mindez?

2012. szept. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a véletlen műve. Pont mindig kifogja szegény fiad, mikor sírós hangulatban van.
2012. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rám se mosolyognak a gyerekek:(

Pedig nem csinálok velük semmit.

Amúgy a fiad az apa?

2012. szept. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

lehet fiadnak valami olyan hangszíne van, ami valamiért irrtálja a babót. Majd megbarátkozik vele is.

Esteleg fiad nem szakállas,sok gyerkőc azt is nehezen viseli.

2012. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez pont az a kor, amikor a gyerekek már különbséget tesznek az arcok között. Talán valami megrémítette szegényt, ezért asszociál rosszra. Vagy valami ijesztő van a fiadon a baba szemében. Én anyám öccsétől féltem egy ideig, hosszú sötét haja volt, és egy tetoválás volt a mellkasán. Talán attól ijedtem meg.

El fog múlni.

2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami ijesztő neki benne. Soha nem fogunk egy babát megérteni, ő még nagyon ösztön szinten él. :)
2012. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!