Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy normális szobatárs...

Milyen egy normális szobatárs (akár albérletben, vagy kollégiumban)? Hogyan viselkedik, milyenek a jellemvonásai? Mit tesz, vagy milyen, ha zavar valakit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 19:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%
Hasonlókat neked is! :)
2012. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

Nekem pl eddig csak rossz szobatársaim voltak.

Rossz jellemvonások:

-éjjel-nappal ott lóg pasija, ruhában szexelnek,

-reggel 7-kor kezd el PET palackokat taposni(amíg a többiek alszanak)

-hajnali 3-kor hívták telefonon és elkezdett beszélgetni hangosan

-nem engedte kinyitni az ablakot, mert ő aludt közel hozzá

-sose mosogatott, és halomban álltak a koszos edények

-a ruhákat a földön dobálta szét, 3-4 bukkanót létrehozva

-bent bulizik a szobában, míg más tanul a másnapi zhra.


Szóval nekem már bárki normálisnak tekinthető, aki ezeket nem csinálja.

2012. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

"Ha a másik tanul, akkor csak fülhallgatóval illene zenét hallgatni, azt is csak úgy, hogy nehogy kihallatszódjon.

Ha pedig beszélgetni akar vagy telefonálni, azt ne a szobában tegye, hanem menjen ki.

Biztos van közösségi szoba, vagy nem tudom hogy hívják az ilyet a koleszokban, szóval ahol összegyűlhetnek dumálni, tv-zni a fiatalok, ott kell az ilyesmit intézni.

Hogyan is tudna tanulni, pihenni a másik, ha közben valaki beszél mellette?


A csendességgel kapcsolatban annyit, hogy van aki úgy tesz le bármit, egy poharat, telefont, hogy zajt csap vele, a másik meg le tudja tenni kb. hangtalanul.

Ha ébren vagytok mindketten, akkor nem olyan lényeges, ha egy kis zajt üt valamelyikőtök ezzel, de ha nem egy időpontban keltek, fekszetek, akkor erre is figyelni kell, hogy a másik nehogy felébredjen. Előző nap kell kikészíteni mindent, ruhát, fésűt, dezodort, stb. hogy ne reggel kelljen zajt csapni a táska cipzárjának húzogatásával, a szekrényben keresgéléssel, ha a másik még alszik..."



Én is ezzel értek egyet!

2012. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem bunkóság reggel ágyból telefonálni, amíg a másik alszik. Senki nem kíváncsi a magánhívásokra, főleg nem félálomban. Én mindig kimegyek a folyosóra telefonálni, ha itt van a szobatársam. A köhögésre meg annyit, hogy múltkor én is beteg voltam, köhögtem éjszaka, és tök kellemetlenül éreztem magam, nehogy felkeltsem a szobatársam.
2012. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, ne is mondjátok! Kellett nekem az ördögöt a falra festeni. 4-5 napja kaptam egy olyan nőt szobatársnak, aki dohányzik. :(

Minden egyes éjszaka vagy kétszer felkelt, mert krákog, köhög. Az éjszaka közepén! Amint tudok, keresek egy kiadó szobát.

Nincs rosszabb egy köhögő dohányosnál.

2012. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

Köszönöm 23. válaszadó, hogy egyetértesz velem.

Írnak azért ebbe a kérdésbe normális, kulturált emberek is, úgy látom.

2012. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
18%

Óó, van Isten! :D Legalábbis ha vallásos lennék, ezt mondanám. Most hétvégén saját szobát kapok. :)

Már nem köhög annyit a szobatársam, spórol nagyon, szóval kevesebb cigit szív, már csak egyszer kelt fel vele éjszakánként.

2012. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy jó kipihent lehetsz, hogy téged éjszaka egy köhögés is felkelt. Én amennyit dolgozok és tanulok, mellettem petárdázhatnának is. Gondolom, nappal semmit sem csinálsz, csak henyélsz. Így könnyű.
2012. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon tévedsz! Ma is 10 óráztam. Vagy 8 vagy 10 órát dolgozom. Jó erőteljesen köhög.

A nők tudod éberebben alszanak, ha eddig nem hallottál volna róla.

2012. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
10%

Na, látom lepontoztátok a válaszomat. :D

Ezért vagyok 65%-os, mert egyeseket ez elégít ki, ha egy normális választ lepontoznak. Jó lehet neked, ha ennyi elég a boldogságodhoz. Szerintem titeket ez éltet. :D Ha nem lehetne pontozni ezen az oldalon, már nem is élnétek.

És még ezek után írja valaki, hogy mennyi a százalékom. Na, hát ezért. Őmiatta...

De soha nagyobb öröme ne legyen az életben, mint az, hogy pontozhat.

Vagy gondolom sajnálja tőlem a saját szobát, ezért mérgében lepontoz. :D Ahelyett, hogy velem örülne.

2012. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!