Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki teherbe esik, annak miért...

Aki teherbe esik, annak miért szoktak gratulálni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok, amikor valaki évekig próbálkozik, orvoshoz jár, és nagy nehezen sikerül nekik, hanem amikor majdnem elsőre összejön.

Általában kiteszik közösségi oldalra az ultrahangos képet, és mindenki ott gratulál..nem értem.

Miért kell ezért gratulálni, hogy valaki teherbe esett? Ez nem kiemelkedő dolog, majdnem minden nő teherbe esik..


2012. szept. 29. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert gratulálnak a babához. Attól, hogy könnyebben sikerült még semmi nem változik.
2012. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Már a kérdést sem értem.Nyilván azért,mert kisbabát vár.
2012. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Udvariaskodás. Akit nem ismersz, annak miért köszönsz? Kb ilyen ez is.
2012. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Meg ki tudja meddig próbálkoztak, lehet már évek óta de soha nem beszéltek róla.
2012. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bár olyan egyszerű lenne,de mindegy,majd megtudod,ha oda kerülsz.Egy gyerek boldogság,a legnagyobb ami létezik,már az anyaméhben is,ehhez szoktak gratulálni.
2012. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A születésnapod/névnapod sem a te érdemed, meg mindenkinek van... Akkor arra sem kell gratulálni, meg esküvőhöz sem, bárki képes kimondani, hogy "igen"...
2012. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Azokat is feleslegesnek tartom, nem is szoktam megosztani másokkal a születésnapom.

A névnap más, azt nem tudom eltitkolni.

2012. szept. 29. 15:09
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem most ez úgy tűnik hogy neked az egész világgal bajod van. Miért fáj az neked hogy valakinek gratulálnak mert terhes? Ha nem akarsz nem gratulálsz ilyen egyszerű, ahhoz meg hogy más mit csinál nincs közöd.
2012. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Időpont ma 14:57-

Én nem köszönök olyannak,akit nem ismerek.

2012. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A boltban se köszönsz?

2012. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!