Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom. Lassan...

Nagyon unatkozom. Lassan alkoholista leszek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos lányom, a napok eltelnek vele, de esténként rettenetesen unatkozom. Barátok messze 30-40 km-re, szívesen találkoznának velem, de ha csak én megyek. Valljuk be ilyen üzemanyagárakkal, az odavissza 80 km sok. Férjem rengeteget dolgozik. Szombaton is, éjszaka is. De nem keres sokkal többet, de ha nem megy be szombaton, akkor kirúgják.

Már azt sem tudom megmondani mikor voltunk utoljára együtt, nincs házaséletünk. Holnap egész nap aludni fog, hétfőn pedig újrakezdődik minden. Esténként borozgatok bú felejtőnek. Hiányzik az intimitás. Hiányzik a beszélgetés. Lehet valahol beszélgetni? Van valami normális chat?


2012. szept. 29. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Keres magadnak hobbit, ami lefoglal. Keresztszemes hímzés, gobelin - ehhez nem kell nagy kézügyesség mégis szép dolgokat lehet csinálni, ha van fantáziád akkor írjál meséket, amit a gyerkőcnek fel tudsz olvasni, ha tudsz rajzolni, illusztráld, varrjál, készíts karácsonyra üdvözlőlapokat. Ha vannak fotók, akkor csinálj albumot, photoshoppal tudsz rajtuk változtatni - fekete fehér, vintage, stb. Valamiben biztos te is ügyes vagy, fejleszd magad.

Ahol laksz nincs semmi baba foglalkozás, ott találhatnál barátnőket. Én sem ismertem senkit itt a faluban, elkezdtem járni a babaklubba és végül így lett két lány, akikkel jóba lettem. Nem nagy barátnők, de szeretek velük összejárni - persze ez az esti problémát nem oldja meg.

Kitartást és fel a fejjel. Gondolj a kislányodra és a férjeddel meg oszd meg az aggodalmadat..

2012. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*keress
2012. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megosztottam, de ő sem tud semmit tenni.

Nekem nincs türelmem gobelin és társaihoz. Próbáltam már kötni, horgolni, hímezni. Nem ment sokáig.

Nincsen se babaklub, se baba-mama találkozó. Ez egy kis falu, rossz helyen.

2012. szept. 29. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Szervezz te babaklubbot, vagy valamit. Vagy járj suliba. Borozgatás helyett meg más búfelejtőt keress.


keress otthonról végezhető munkát. Vagy a férjednek más munkát.

2012. szept. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!