Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy csináljam,...

Mit csináljak? Hogy csináljam, hogy egyszerűen ne vegyem észre?

Figyelt kérdés

Az osztályból van egy lány,akin egyszerűen nem lehet elmenni.Kétszinű,1 hónapot velem barátkozik,ez alatt a másik osztálytársamat szidja,kibeszéli.Aztán a másik hónapban már engem szid,egyszerűen nem tudom mi üt belé,csak 1 napot nem beszélgettünk,és már a másik lányokkal 'postázik',hogy én le vagyok sz*rva,nem barátkozik velem,én milyen hülye vagyok.Meg hogy soha többé ilyen hülyével nem békül ki.Persze nem ez az 1. eset,hogy azt mondja,hogy nem békül ki,aztán már térdreborulva kéri,hogy béküljünk ki.

Megfogadtam,hogy soha többé nem szeretnék egy ilyen lánnyal barátkozni.Facebookon is letiltottam,hogy ne tudjon idegesiteni.De sajnos mobilon fenyeget,hogy megmond az osztályfőnöknek,hogy én milyen vagyok,meghogy az anyja megtiltotta neki,hogy én a közelébe legyek.Meg azt is leirta,hogy én ne merészeljek a közelébe menni.

Persze még sose mondott meg az osztályfőnöknek,de mostmár betelt a pohár,én szeretném megmondani.Szülőket nem szeretném belekeverni.Egy kicsit félek is,hogy az osztály főnöknek hogy hozzam fel,de aztán meg az lesz,hogy végül behivja a szülőket.Anyu csak annyit mond,hogy ne törődjek vele.De ez már nagyon idegesitő.Suliban hozzám se mer szólni.

Előre is köszöszönöm!

12/l


2012. okt. 4. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Foglalkozz inkább a tanulással és olyan emberekkel,akik megérdemlik, nem pedig egy idióta fruskával akinek feltünési viszketegsége van és annyira unatkozik, hogy mások dolgán rágódig. Az iylen ember később sem változik meg és világ életébe ilyen képmutató lesz. :)) Gratulálj neki és barátkozz mással.
2012. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!