Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, egyszerűen...

Nem bírom tovább, egyszerűen kikészülök, most is teljesen kivagyok, mit csináljak? Mit tudsz tanácsolni? Hogy lehet mindent kizárni az életemből, hogy csináljam? Másnak miért megy denek miért nem, mi bennem a hiba?

Figyelt kérdés

barátnőim szép soványak, ők nem mennek 50kilo fölé,

én nekem meg nem sikerül nem vagyok dagadt de vékony se olyan átlagos 165/50

sportolok naponta 2-3órát, fehérlisztet, cukrot, zsírban sült ételeket teljesen kizártam, igazából régen se ettem nagyon belőlük, de már egyáltalán nem, de a gyümölcsöket imádom főleg a szőlő van hogy 5-6 nagy fürtöt egyszerre megeszek, mert kívánom

bartnőim nem esznek gyümölcsöket helyette egy energiaitalt isznak vagy zero kolát, de nekem ez nem megy én ezeket utálom én az 5 fürt szőlőt kívánom, de így nem tudok 50kilo alá menni

mit tegyek


2012. aug. 23. 15:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Kérlek segíts..
2012. aug. 23. 15:28
 2/10 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Miért kéne 50 kiló alá menned?

Miért kell versenyezni barátnőiddel a súlyotokkal?

Miért kell ma már minden lánynak vékonynak és egyben ocsmánynak is lennie?

2012. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy más energiaitalon él és nem hízik az nem jelenti azt, hogy te csinálsz rosszul valamit, mert ez genetika kérdése. Én pl. nagyon hajlamos vagyok a hízásra annak ellenére, hogy sportolok és igyekszem odafigyelni, hogy mit eszem, de ott van pl. egyik haverom aki nem sportol nem figyel a kajára és nem tud hízni, ha akar akkor sem.

A gyümölcs kifejezetten rossz, ha diétáról van szó, mert tele van cukorral, zöldségeket és sovány húsokat kellene enned (csirke, tonhal)Szénhidrátforrás pedig feldolgozatlan legyen mindenképp (kenyér, tészta kizárva, rizs, zabpehely, köles,hajdina stb. mehetnek, de csak mértékkel)

Telített zsírok szintén kizárva (állati eredetű zsírok).

Telítetlen zsírok mehetnek mértékkel.

Amúgy ez a napi 2-3 óra sport mit takar?

Egyébként egy képet feldobhatnál magadról, mert arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy 165/50 -el miért akarsz te fogyni, bár nyilván magánügy, de azért érdekelne :)

2012. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Neked az agyadnak kell a segítség, röhejes amit írsz és szánalmas!! Ahhoz kell az agy, hogy az olyanoket is felfogd, hogy a tömeged kur.vára függ attól, hogy milyen magas vagy, mennyi izom van rajtad, milyen nehezek a csontjaid... Lehet,hogy a drága barátnőiden sokkal több zsír van mint rajtad. Tudod az ember a sporttól izmosodik és az izom nehezebb mint zsír. A 2-3 órás napi sportodat,a 165/50-es adatodat és az étkezésedet tekintve nagyon erősen kétlem, hogy a minimálisnál több zsír lenne rajtad! Az ilyen lányoktól tudok a falhoz menni, mint amilyen Te vagy! Keress valami elfoglaltságod magadnak!
2012. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus hü.lye pi.csa viselkedés, amit a férfiak többsége rühell.

Fel kéne fogni, hogy férfiakat nem érdekli, hogy hány kg vagy, csak az, hogy mennyire vagy formás és "jó fej".


165 cm-es magassággal 50 kg alatt senki sem lehet szép formás, mert biztos hogy kevés izma van, ami a testnek a formáját adja - ezt 100%-osan ki merem jelenteni.

2012. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 poiu ***** válasza:
Szép soványak? Ízlés dolga, a 160/50 az én szememben elég rozoga... Mindent jól csinálsz, de a szőlő nem jó étel - nagy mennyiségben. Kevés rost, sok, gyorsan felszívódó cukor. Úgy tűnik, erősödnöd kéne. Találd meg, hoghy mi jó Neked (nem a barátnőidnek). Normális pasik a normális nőkhöz vonzódnak, nem a két évig tartó csinálmányokhoz (mesterséges gebeség). Érezd jól magad, légy boldog!
2012. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy??
2012. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15
2012. aug. 24. 08:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

15??

Akkor ez a kerdes vagy fake, vagy nalad valami nagyon el van allitva a kis fejecskedben!


Remeljuk az elobbi. De ha az utobbi, akkor olvasd e sorokat.


Fejlodo korban vagy, a tested tobbet valtozik a kovetkezo par evben, mint amennyit fog pl. 30as eveid utan.


Ilyenkor meg jo iranyba halad a fejlodes, amennyiben odafigyelunk ra.

30 utan mar dolgozni kell azert, hogy a fejlodes ne a romlas iranyaba menjen.


Neked ilyenkor meg tilos fogyokuraznod, ilyen-olyan szelsoseges dietakba kezdened, fogyaszto es egyeb 'csoda'szereket szednek, SOT, ha az en lanyom lennel es meg az energia italt is megtiltanam neked.


Olvass utana a koffeinnek! A te fiatal szervezetednek meg NINCS ra szuksege!!!


Olvass utana az etkezesnek, legyel tisztaban olyan fogalmakkal, hogy zsir, szenhidrat, feherje. Tanulmanyozd az emesztest, tudd mit jelent az hogy vercukorszint es hogy bizonyos etelek milyen hatassal vannak a testunkre.


Hallottal a szolocukorrol? Nem veletlen hogy a szolo tele van vele.

Balaton atuszasnal, mikor kabe felutan jartam azt hittem megfulladok, mert elszallt az energiam. Odausztam az egyik vitorlashoz, es a nagy talcaba kikeszitett szolocukorba bele markoltam es betomtem a szamba. Par perc utan olyan erore kaptam tole, hogy az utolso metereket pillangoban tettem meg, hogy a parton videozo anyukam buszke lehessen.


A szolo egeszseges, de olyan mennyisegben amit te eszel, en inkabb karosnak neveznem!


Amit most muvelsz a testeddel, az majd 20as eveidben fog visszakoszonni.

Most kell felelossegteljesen, okosan odafigyelni, mert 20 utan (esetleg 30 korul) majd szivhatod a fogad, hogy a korai tul sok koffeinre szinte immunis vagy es napi 3 kave nelkul mar nem elet az elet.

Ha most nem sportolsz kesobb mar lassabban lesz latszatja a tornanak. Amikor a fiuk mar ferfiak lesznek es holgykent fognak rad tekinteni (es nem csitrikent) akkor nagyon sokat fog jelenti az, hogy most mit csinalsz magaddal.


Hogy mit csinalj azt neked kell eldonteni, de megalapozott dontest csak akkor tudsz hozni, ha tisztaban vagy hogy mi hogyan mukodik!

2012. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szoondiii ***** válasza:

sok ezredik lelki beteg emberen hogy segítsünk?

komplexusokon, lelki gondokon pszichológus tud segíteni.

táplálkozásban olvasd el a paleót, és egyél úgy. de ez önmagában keveset számít amíg a barátnőidet fétiseled.

2012. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!