Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utáltok minket cigányokat?

Mért utáltok minket cigányokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehetne ezeket valahova egy helyre gyűjteni? Fuxosat is csórót is. Olaszországban egy hatalmas gettóban élnek, asszem a franciáknál is. Ha meg mi akarunk ilyet rasszisták vagyunk?

Kanadába is elmentek, arra hivatkozva, hogy itt üldözik őket, ott pedig be is bizonyították, hogy miért. Bűnöztek, élősködtek a szociális hálón, persze dolgozni ott sem akartak. Most Kanada ott tart, hogy toloncolja haza a gypsyket, de aki hazamegy, annak kifizeti a jegyét.

2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
47%
Most Kanada ott tart, hogy *nem toloncolja haza a gypsyket, de aki hazamegy, annak kifizeti a jegyét.
2012. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
47%

#21 Kanadából igen is ki vannak tiltva

és amugy a haza megyre Indiára gondoltál

2012. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
47%
Én nekem vannak cigány ismerőseim akik tényleg normálisak, de lássuk be, a cigányok 99%-a tényleg olyan, mint amilyennek azt leírták már előttem.De tisztelet a kivételnek!
2012. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20%
Miért vádolnak minket egyre-másra ilyen sületlenségekkel az ostobák, hogy gyűlölünk egy egész népet? Tele a tökünk veletek (tisztelet a kivételnek), meg ugyanazokkal a s.ggfejekkel nektek is tele van már gondolom jócskán, mivel szinte kivétel nélkül minden hátrányotok miattuk jelentkezik nap mint nap. Valamit tán lépnünk kéne, lehetőleg együtt! Ha nem akarsz olyan ütemben szaporodni, mint ezek a suttyók, akkor másképp kell ráerősíteni, mielőtt túl késő lesz. Napnál világosabb, csak hú, de radikális meg szélső még szóba hozni is!
2012. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Horváthné24 válasza:
0%
Én sem utálom őket legalább is a falubelieket ők a normálisokhoz tartoznak sőt a férjem is félvér De a szomszéd városban nem szívesen járkálok 1 dül a cigánynegydben
2012. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nem utálom a cigányokat,mivel részben én is az vagyok.Nem régen tudtam meg...de így alapból se utáltam soha a normális részét,persze a beszólogatós,köpködős,lopós,tisztességteleneket igen.Ha te normális vagy,akkor nincsen semmi baj.:)
2012. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Van cigány barátom,munkatársaim,akik 20 év alatt nem voltak csak néhány hónapot munkanélkülin,általam tisztelt tanárnő,és okos,jól tanuló gyerekeik.Ők keveset tartózkodnak közterületen,van aki templomba,van aki sakkszakosztályba jár.És szégyenlik sok rokonukat,akik megkeserítik a békeszerető emberek életét.Mert ők látszanak többször és jobban.Video:youtube:Havas Henrik a cigányokról
2012. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem utálom az összes cigányt, csak a kötekedő, rajoskodó, bűnözésre hajlamos cigányokat. A normális cigányokkal nincs semmi bajom, csak sajnos ők kevesebben vannak, mint azok, akik mindig hangoskodnak és balhéznak.
2012. nov. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 jobbikostibi ***** válasza:
nincs normállis belüllük
2021. okt. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!