Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért utáltok minket cigányokat?

Mért utáltok minket cigányokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam már rendes cigánnyal, de túlnyomó többségben sajna rossz tapasztalataim vannak.

Nálunk nagyon sokan vannak, mit látunk tőlük az életben: szülj egy rakat gyereket (persze etetni nincs miből), segílyen frankón el lehet élni 2-3 napig, dohányra piára játékgépezésre telik, de pulyának kajára nem-> ennek folyománya ez szerintük felhatalmazza őket a megélhetési bűnözésre (nyugdíjasokat vernek össze pár ezer Ft-ért). Kötözködnek, sose tudhatod mikor találnak be, veszik el az értékedet, erőszakolnak meg.

Mondják, hogy nagy köztük az összetartás: jah amikor verekedni kell, de azok a fuxszos uzsorás nem adózó maffiózó cigányok miért nem támogatják pár deka arannyal a szegényebb tezstvíreiket? Miért hagyják, hogy a fehér emberen élősködjenek ők is. Sokkal jobb lenne nélkülük a közbiztonság.

2012. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Én se utálom a cigányokat csak azt az egész jelenséget amit a többségük képvisel! Nem hiszem azt, hogy ha valaki cigánynak születik az determinálja, hogy megátalkodott bünöző lesz. Hiszem, ha egy cigány gyereket még csecsemőként betennének egy normális családhoz, teljesen átlag ember lenne belőle.

A gond az, hogy iszonyat elzártan él a nagyrészetek és semmi hajlandóságot nem mutat a beilleszkedésre. Ezt még azzal sem lehet magyarázni, hogy "nem láttok mást"! Lassan ezer éve Európa közepén él a cigányság, a "szomszédjában" van egy több ezer éves kultúra és civilizáció, de a cigányságnak inkább az "indiai" mocsok kell, betegesen ragaszkodik a saját fertő életmódjához. Minden nép, ami eddig Európába került, max. pár száz év alatt abszolút asszimilálódott kivéve a cigányságot!

Én becsülök minden idegen kultúrát, sőt valamilyen szinten tetszik is a multikultúra, távol áll tőlem a rasszizmus, sőt teljesen elutasítom, de egy olyan "társadalom" ahol emberek kihasználása, csicskáztatása, kirablása dicsőség, egy olyan közösség amiben a nő és a gyermek nem érték, mert az 5-6 éves kiscigány gyereket már küldik az aluljárókba csórni vagy ha lány 12-13 évesen k*rválkodni, ahol megszokott jelenség a terhes nő, direkt, rendszeres verése azért, hogy a fogyatékos gyermekért is segélyt kapjanak, szóval az ilyen közösség egy teljesen idegen test a nyugati világban.

Ha a cigányság nem változik meg a közeljövőben és tovább folytatja ezt azzal csak maga alatt ássa a fát, mert Európában egyre jobban erősödnek a szélsőséges erők, legalább ezt be kéne látnia a romáknak. Azt, ha egy felfegyverzett osztagot küldenek majd ki ellenük nem sok hálistent fog érni a sok "testvír" meg a szamurájkard. Ezt nem én akarom és ellene vagyok ennek, de ez egy teljesen reális jövőkép lehet!

2012. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Antimod ***** válasza:
100%

Nem utálom a cigányokat.

De tartok tőlük. Erről nem tehetek, rossz tapasztalatok hatására alakult ki nálam. Sosem lehet tudni, melyik akar pénzt, vagy csak kirabolni, beléd kötni. Sajnos a törvények az ilyenekre nincsenek visszatartó erővel. Az olyan cigányt, aki nem ilyen, sajnálom emiatt, de első ránézésre nem lehet különbséget tenni, és jobb az óvatosság.

2012. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb ember általánosít. És a többséggel be kell látnod neked is, nem lehet mit kezdeni.

Nem hiszem, hogy csak a cigányok hibája lenne ez. Valahol ott rontódott el az egész, hogy ki lett találva ez a segélyezési rendszer. Plusz a kisebbségi önkormányzatoknak sem látom értelmét. Miért kell abból hasznot húzni, hogy valaki roma. Nem azt szajkózzák, hogy ugyanazok a jogaink?

Kapják a segélyeket és hülyék lennének dolgozni mellette. Régen azért nem volt ez, ott volt pl. a "fekete vonat" ami Szabolcsból hozta fel az embereket dolgozni, nem véletlen lett ez a neve. Kíváncsi vagyok most hány ülést foglalna el, aki dolgozni jön..

Nem csak a cigánysággal van a baj egyébként a nem cigány között is ugyanígy megvan ez a réteg, csak kisebb. A cigányoknál ez a többség. Azt hiszem egyrészt nagyon elege van az adózó társadalomnak ebből a részből.

A másik pedig a primitív viselkedés. Utánad szólnak, többször hallottam már az utcán, hogy hülye magyarok, minthogy hülye cigányok. És több cigányt látok köpködi, ordítozni, randalírozni mint nem romát.

Megoldás? nem tudom. De valahol el kellene kezdeni kormányzati szinten (tudom jó vicc)

2012. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ki nem utál titeket?Az,aki még sosem látott cigányt élőben és sosem élt mellettük.Sajnálom,de ez az igazság.Én félek,hogyha cigányokat látok a metrón,vagy akárhol az utcán,mert már nem egyszer,nem kétszer kötöttek belém.És igen,aki bánt engem,azt utálom.Tudom,hogy vannak normális cigányok is,nekem is voltak normális cigány ismerőseim,de a többségük nem az.Nem tudnak beilleszkedni és szerintem ezen semmi nem fog segíteni,mert tök más kultúra,egyszerűen nem Európába való.Mások a normák.
2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%
Európában nincs helye a nők elnyomásának, pont. (32/F). Ezzel rendet lehetne rakni, csak valahogy senkinek se jut eszébe.
2012. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Had pontosítsak a kérdésen.Ateisták mért utáltok minket cigányokat?Azért mert az ateisták mindent utálnak a szórakozás a szexen és az evolúción kivül minket keresztényeket is.
2012. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
97%

#17 Nem a keresztényeket utálják hanem az olyan hülyéket mint te.


A Jobbikosok meg nem ateisták...

2012. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%

Ne keverd már össze a kettőt!

Több vallásos, templomba járó embertől hallottam, hogy utálja a cigányokat. Bár gondolom olyan nagy hívők nem lehettek, ha ilyeneket mondhatnak. Bár hozzá kell tennem, hogy nem értem a vallást. Egyébként aki itt, vagy bármelyik fórumon direkt egymás ellen uszít vallásosokat és nem vallásosokat az nagy ember, keresztény nem lehet!!!! Majd gondolkodj el ezen, légy szíves!

2012. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

én nem utálom a cigányokat

sőt mindenkinek jó lenne egy a kertjében, mint rabszolga xd, de szigorúan, ha nem dolgozik éppen, láncra verve, mert szétlopkodna mindent...

bár van kivétel is de, azért a fehér varjúból több van...

2012. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!