Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választhatnál kit mentenél...

Ha választhatnál kit mentenél meg, akkor a kutyádat, cicádat vagy egy idegent embert választanál?

Figyelt kérdés
Választani kötelező.
2012. okt. 8. 12:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
63%

Ne búsulj a nyugatiak is megtették volna, de sajnos rájuk más sors várt volna mind a japán orvosokra, de igy ők csak az eredményeknek örültek. Nézd a felszámolás résznél [link]

Fölösleges ilyesmin itt semmiskedjünk, csak a gond az, hogy tanitják a történelmet, de sajnos az ember egy nagyon rosz tulajdonsága az, hogy semmiből se tanul és a történelem sokszor megismétli önmagát.

Részemről befejeztem.

2012. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell megnéznem, tudom jól, hogy a japán orvosok szépen Amerikába emigráltak, és nem lettek felelősségre vonva a tetteikért (kutatási eredményekért cserébe). Félreértesz, én nem a nyugatiakat védem, hanem arra akarok rámutatni, hogy a kelet egy fokkal sem jobb, sőt még rosszabb.
2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 90-es csak egy példát irtam ami rövidebb volt, de én a saját börömön tapasztaltam a különbséget és nincs kedvem regényeket irni se neked, se másnak és az se érdekel, hogy mit gondoltok vagy hisztek, az a ti magán ügyetek. Én részemről befejeztem a fölösleges semmizést.
2012. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!