Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választhatnál kit mentenél...

Ha választhatnál kit mentenél meg, akkor a kutyádat, cicádat vagy egy idegent embert választanál?

Figyelt kérdés
Választani kötelező.
2012. okt. 8. 12:28
 51/93 anonim válasza:
79%
Szerintem első sorban a kutyámat, mert a kutya az ember legjobb barátja, és nem létezik ember aki úgy érezne irántad mint egy kutya. Nemis értem miért van az a leszólás hogy "kutya" mikor nagyonis hűséges állat. Az idegennél viszont nem tudom mert lehet hogy egy ártatlan jó ember akkor valószínű hogy neki segítenék, de ha egy utolsó mocsok akkor megérdemli a sorsát. Harmadik meg a macska mert lehet hogy aranyos állat és én imádom, de ő csak vendég a háznál, míg a kutya családtag. :D
2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim válasza:
31%
én már hívtam részeg emberhez mentőt, nem gondoltam, hogy részeg, és lecsesztek a mentősök, hogy minek zaklatom őket ilyennel!!! De természetes, hogy az embert kéne megmenteni.
2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
11%
Embert. Akkor is, ha a legnagyobb gonosztevő a Földön. Utána meg irány a bíróság.
2012. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
87%
A kutyámat, mindenképpen. Ő a legfontosabb számomra, ez nem is kérdés. Akik pedig pszichológust ajánlanak (nekem is), azoknak csak szívélyesen viszont javaslom, hogy gyakorolja az elfogadás képességét, azt, hogy másoknak más az erkölcsi normálja, az érzelmei. Kevésbé legyenek már ennyire ostobán szélsőségese és szűk látókörűek! Én nem vetem meg azokat sem, akiknek az emberek az elsők. Én képtelen vagyok bármiféle vonzalommal gondolni egy idegenre, de legalább el tudom fogadni, hogy mások másmilyenek, máshogy gondolkodnak, éreznek mint én.
2012. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim válasza:
86%
Hát, nagy állatvédő vagyok, úgyh. megszakadna a szívem ha ott kéne hagynom valamelyiket.:(
2012. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim válasza:
70%
Utolsó vagyok.Természetesen az embert is megpróbálnám , de ha nem ismerem akkor először az állatokat.Lehet hogy egy rossz szándékú egyént mentek meg, és nem az állataimat, akik feltétel nélkül szeretnek :)
2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
29%

"Én képtelen vagyok bármiféle vonzalommal gondolni egy idegenre" - borzalom. Szemed láttára, miattad(mert elmulasztod a segítséget!) hal meg. Milyen vonzalomról beszélsz?

"Lehet hogy egy rossz szándékú egyént mentek meg"- ez egy rossz szándékú ember feltételezése.

"akik feltétel nélkül szeretnek" -ITT van a hiba!!

NEKEM kell feltétel nélkül szeretem. Hogy követelhetném bárkitől? akkor feltételt adok, cserekereskedelemmé teszem- és oda a feltétel nélküli szeretet.

Egyébként az állatok ragaszkodása nem ez - erre csak, kizárólag az ember képes.

2012. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
78%

A kutyámat/macskámat, ez egyértelmű, nem is kérdés. Ők a családomhoz tartoznak.


Ha én lennék az idegen, és más is így döntene, akkor így jártam.

2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon hülye kérdés...

Nem tudom, hogy az adott szituációba kit mentenék, de bármi is lenne a döntésem, utána 'meghalnék egy kicsit'...

2012. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim válasza:
100%
*szituációban
2012. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!