Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választhatnál kit mentenél...

Ha választhatnál kit mentenél meg, akkor a kutyádat, cicádat vagy egy idegent embert választanál?

Figyelt kérdés
Választani kötelező.
2012. okt. 8. 12:28
 11/93 anonim ***** válasza:
85%
Nincs családom, csak a macskám, aki bizonyos értelemben megmentette az életem, sokat köszönhetek neki. Úgyhogy nem is kérdés.
2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
69%
állatokat, ez számomra egyértelmű. nem mentenék meg egy tökidegen embert.
2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
81%
amúgy én a macskámat is meghívnám az esküvőmre...ez sem kérdés számomra...ő hozná a gyűrűket :)
2012. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
87%

Tanulságos..:

[link]

2012. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
39%
Remélem mikor a mentő megy értetek, megáll egy út sz élén fekvő kiscicánál, ti meg várhattok hiába.
2012. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
81%
macskám nincs de a kutyámat menteném elöször... mert az emberen nem biztos hogy tudok segiteni a kutyán hamarabb (max mentőt tudok hivni hozzá) illetve a kutyámat ismerem... azért érdekelne milyen szitu lenne az amiben a kutyámat vagy egy idegent kellene menteni... mert konkrétan egy ilyen se jut eszembe...
2012. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
66%

A kutyamat, ez nem kerdes!

Tavaly telen elcsusztam a HAZAM elott, beutottem a fejem es verzet, SENKI nem segitett meg a masik oldalra is atment valaki, mintha nem latta volna. Szemben van egy kis abc ahova naponta jarok vasarolni, onnan hivta az elado a mentot, de csak kesobb jott ki mert tele volt a bolt es nem tudta csak ugy otthagyni es at setalni hozzam.

2012. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
65%
Az embereket utálom csak bántani tudják egymást (itt is a példa) tehát minden állatot...ráadásul az az ember aki nem tudja magát megmenteni életképtelen, elveszett a szelekcióban....
2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
83%
Én a kutyámat.
2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
89%
nos, hát én annyira szeretm a kutyámat, olyan közel áll hozzánk a párommal, h ott lesz az esküvőnkön. a házasságkötéskor nem, de a lagzira hivatalos, ott fog kolbászolni körülöttünk, mert imádjuk és mindketten ezt szeretnénk. de nem tudnám végignézni, h egy ember meghal mellettem, pedig megmenthetném, de nem teszem. képtelen lennék feldolgozni, h megmnthettem volna egy embert, de én hagytam meghalni. életem végéig kísértene. érdekes, számomra nincs jelentősége, hogy ismerem-e vagy idegen...
2012. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!