Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy viszonyultok/visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy viszonyultok/viszonyulnátok ahhoz, ha egy srác leszólít az utcán?

Figyelt kérdés

Milyen érzéseket váltott ki belőletek ha volt már ilyen?

Milyen gyakran szolítanak le teged?


2012. júl. 3. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Na hoppá, végén még lagzi lesz. Itt van ugyanez, csak egy lány tette fel a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__31476..

2012. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ miért ürüggyel szólit le és hogy néz ki :D Minden esetben mást reagálnék kb.. nem tul gyakran szólitanak le de többségben olyanok hogy biztos nem kéne semmire.. aki meg olyan hogy kéne valamire az meg trükközik én meg unom XD
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Le szoktak szolitani, ha nem vagyok paranoid hangulatban kedvesen fogadom de inkabb tartozkodom (kiveve ha bejon)
2012. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Korábban sosem fordult elő, de mióta Pestre költöztem, minden hétre jut két-három srác, aki leszólít az utcán. A reakció attól függ, hogy milyen modorban és mit mond a srác. A válaszom tartalma mindig ugyan az: sajnálom, de van párom. A sílus pedig elég széles skálán mozog, ami onnan indul, hogy széles mosollyal elmondom, hogy jajj, nagyon kedves, stb, ha normális volt. És egész odáig tudom cifrázni, hogy nyílt színen küldöm el a búbánatos k. anyjába, és ha sokáig pattog kap egy hatalmas pofont is. (Ez utóbbi leült mellém a buszmegállóban és közölte, hogy kinyalna, majd elkezdett fogdosni; szerintem helyénvaló volt a reakcióm).


24/N

2012. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha peched van és egy szméet lányt fogsz ki, akkor hiába vagy kedves, udvarias vele ő bunkózni fog és ha különösen szerencsés vagy még azt is a képedre ordítja, hogy milyen ronda vagy, hogy volt képed leszólítani őt.


Én tapasztaltam, azóta nem is szólítottam le egy lányt sem, minek, ha ők így, akkor én sem áldozom rájuk az időmet, energiámat, lelkemet a megismerésükkel. Sajnálom, hogy idejutottunk, elmondhatta volna kulturáltan is, hogy bocsi nem vagy az esetem és értettem volna a szóból, de ez a nyílt sértegetés sok ember előtt nagyon fájt.

2012. júl. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, végre egy tökös pasi! Feltéve, hogy tetszik. Ha nem rohan le, és megérti, ha nem jön be, akkor nincs gond. Amúgy pl. a rám dudáló autósokat bunkóknak tartom, de a hiúságomnak nagyon jólesik. Ha helyes, vissza szoktam mosolyogni.
2012. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a dudálásokat én sosem értem, hogy mire jók. :) Mert a másodperc töredéke alatt történik, és igazából semmi sem történik, csak a srácok egy jót röhögnek, a lány meg vagy mosolyog mint írták, vagy pedig nem tudja mi van. :D Hülyeségnek tartom ezt a fajta kultúrát.
2012. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem megesett már párszor, ha kedvesek voltak, mindig örültem neki.

Bár egyik sem tetszett túlzottan, azért volt, hogy megöleltem a srácot, mert nagyon jól esett, amit mondott.

2012. júl. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Le szoktak szólítani, 2 korosztályból általában: a 12-14 és a 70-80 év közöttiek. Általában tüzet kérnek vagy cigit vagy aprót. :D Akár naponta. Ha csak tűz kell, kedvesen átnyújtom neki a gyújtómat, ha mást akar lealázom. :DDD
2012. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon gyakran és nagyon jó érzés:)

Ha meg nem tetszik a srác akkor max tovább megyek.

2012. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!