Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak, azért ölik őket,...

Normálisak, azért ölik őket, mert más a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy hogy láteznek még ilyen emberek a földön,hogy lelki ismeret furdalás nélkül ölik a romákat csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér!Az összes ilyen gyilkos köcs..öt kiállitanám egy szikla szélére és lőném őket fejbe,hogy gyereket is képesek lelőni és senki nem tudja az ilyeneket elkapni!Szőrnyűű :(:(
2009. aug. 7. 18:36
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok offolni,de ÉN voltam a 19:15-ös,akkor maximum légyszíves azt írd,hogy 19:15-ös válaszoló alapján vagy vmi ilyesmi,köszi :P
2009. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
89%

véletlenül sem a bőrszínük miatt ölik őket (akkor a négereget miért nem kezdték még el irtani?)


azért ölik őket, mert a NAGY RÉSZÜK(jelzem, nem általánosítottam) élősködik a tisztességes, dolgozó magyarokon és még ez sem elég neki, azt is elveszi erőszakkal, ami megmarad nekünk...szóval nem, nem a bőrszín, hanem az életstílusuk az, ami miatt irtják őket...nem mondom azt, hogy ez a legcélravezetőbb módszer, szerintem sincs semmi értelme gyilkolászni (olyan , minta a hangyabolyban elnyomkodnál 2-3 hangyát, attól még a többi ezer ott marad)....itt jogi, politikai úton kellene orvosolni a problémát, amit ez a kormány biztos nem fog megtenni

2009. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
Az egyik 19:15-ös vagyok. másik 19:15-ösnek üzenem, hogy egy időben küldtük el tegnap a válaszainkat, most vettem észre. bocs.
2009. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Egy Toljsztoj mese jutott eszembe.... amiben a emberek elkapják a farkast és meg akarják ölni, mert megette a bárányt. A farkas megkérdezi tőlük, hogy azért akartok megölni, mert szürke a bundám? Nem, válaszolják neki az emberek, azért, mert megetted a bárányt.
2009. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Utolsó! ez melyik állatmese Tolsztojtól? mi a címe? szeretném elolvasni. köszönöm.
2009. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

[link]


Az összeset érdemes elolvasni. Toljsztoj Mesék

2009. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
73%
Ha! ez jó..:D Tényleg ilyenek a "cigók"....meg a zsidók is.........ami nem baj, engem nem zavar........na, ha nem használnák fel a kissebségi komplexusaikat arra, hogy cionista nézeteiket széjjel ordítsák a világban,kijelentvén; Bennünket itten kérem üldöznek!
2009. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Akkor most letisztáznám,hogy kib..ottul fehér a bőröm szine és magyar vagyok de ha ezt valamelyik k..g nem hiszi el akkor nyugodtan irjon nekem privátba azt küldök neki egy képet h megnyugodjon a nyomorék lelke.Szívtelen gerinctelen f..gek vagytok attol mert x mennyiségű cigány megerőszakol valakit vagy akármi bajt csinál az nem azt jelenti h az összes olyan ,mint ahogy a ti csepp agyatok elképzeli!ha mondjuk egy fehér ember fejbe b@sz egy másikat ugy h ott marad akkopr a többi fehér is rosz nem!?Fogjátok akkor fel igy h akkor az összes magyart irtani kell!F@szom tele az ilyen fajgyülölő ge..ikkel mint ti.Na de én ide többet nem irok,mert ti igy is ugyis a föld poradéka vagytok csak,én jóval feljebb állok a ti szinteteknl és még sok 100ember csak itt teszik mmagukat mert senki nem irt normálisat és akkor már nehoyg őket is lefikázzák ahogy engem,én legalább fel vállalom,hogy magyar létemre nem vagyok egy rasszista bu..i!na szevasztok
2009. aug. 8. 18:14
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:Sugárzik rólad hogy a 27 éves fejeddel sem tudod belátni Magyarország gazdasági valamint szociális helyzetét,ez nagyon siralmas dolog...

Az se érdekel ha roma vagy, az se ha nem,semmit nem változtat a helyzeten attól : függetlenül ugyan olyan szűklátókörű tanulatlan ember vagy...

Szereted a kisebbséget?? hát szeresd!!! jogodban áll...

De értsd már meg hogy nem a bőrszínük miatt ítélik el őket!!Hanem a viselkedésük miatt...

És ez nem általánosítás,szörnyű dolgokat művelnek aminek a felét a sajtó ki sem adja ,mert már kitört volna az öldöklés ,lázadás a magyarok részéről...

A kommentjeiden látszik ,hogy mekkora "p*raszt" vagy már bocsáss meg ...Hogy itt s*ggfejezel..

Látod kulturáltan is lelehet írni a véleményed...

Egy 15 éves lány

ui.szánalmas vagy

2009. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
tényleg szánalmas, hogy egy 15 éves lány felnőtebb fejjel gondolkodik és értelmesebben ír, mint az állítólag 27 éves kérdező....én szeretnék feltenni neked egy kérdést, kedves kérdező! Hol laksz? Mert van egy olyan gyanúm, hogy nem egy cigányokkal teli faluban vagy városban...légyszíves költözz el Miskolcra,Ózdra,vagy Szabolcs bármelyik szegletébe, és próbálj meg ott élni legalább egy évig. Biztos vagyok benne, hogy ezután te is másképp fogod látni a dolgokat, miután már összevertek,beléd kötöttek és megkopasztottak....
2009. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!