Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normálisak, azért ölik őket,...

Normálisak, azért ölik őket, mert más a bőrszínük?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy hogy láteznek még ilyen emberek a földön,hogy lelki ismeret furdalás nélkül ölik a romákat csak azért,mert az ő bőrszínük barna és nem fehér!Az összes ilyen gyilkos köcs..öt kiállitanám egy szikla szélére és lőném őket fejbe,hogy gyereket is képesek lelőni és senki nem tudja az ilyeneket elkapni!Szőrnyűű :(:(
2009. aug. 7. 18:36
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog a politika: ha cigány öl fehéret, az megélhetési bűnözés, ha fehér cigányt, az rasszista gyilkosság.

Mellesleg jelen esetben az sincs kizárva, hogy cigány ölt cigányt.

2009. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
19:15 nem vagyok cigo ezt benézted egy kicsit!És nem 14 vagyok hanem 27 :) Szóval az infok tévesek!És nem fikázás céljábol kérdeztem hanem kiváncsi vagyok a véleményekre és ha cigány öl cigányt akkor se uzsora miatt öli őket ez biztos.találomra h na ma ezt az asszonyt a kislánnyal holnap a féfit aki megy hajnalba a munkába!akár fehér öl akár cigány egy lelki ismerte nélküli gerinctelen féreg !de akik mellettük vannak azok se lehetnek különbek!Akár milyen is bőrszine egy kis gyerekre rá lőni hát akik ezek mellett vannak csak gratulálni tudok nekik!Nem tudom ha a ti családotokbol netán ismerősők köréből járt volna igy valaki akkor igy fikáznátok e ezt a dolgot!És nem mindegyik roma egy utolsó senkiházi dolgozni nem képes mert a ciányok is dolgoznának csak sok a köcs..g rasszista aki meglát egy romát a munka felvételiben és azt mondja betelt az állás holott a következő aki bemegy és FEHÉR 15 perc mulva vigan jön ki h felvették!Na akkor miért is nem dolgoznak a romák csak kint a földeken és segéd munkás ként?!!!!!Errről ennyit
2009. aug. 7. 21:22
 13/56 A kérdező kommentje:
19:49 jo nagy se.. fej vagy ,hoyg igy gondokodsz egy rasszista szar
2009. aug. 7. 21:26
 14/56 A kérdező kommentje:
jah és még egy kérdés neked te sötét alak aki örül ennek az egésznek!Miért nem ide tartozó népek?csak mert barna a bőrük? Érdekes gondolkodásod van te pancser !
2009. aug. 7. 21:28
 15/56 anonim ***** válasza:
71%
Te idióta.Kívánom,hogy egyszer érezd meg,hogy milyen mikor a cigányok bántanak téged.
2009. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
77%

Mire teszed azt a feltehetőleg cigány fejedet?

sztem neked ott vmi nem stimmel ha ezeket a nyomorékokat pártolod, ha én kormányozhatnék bizony nem lenne 1 sem az országban mindet a Dunába lőném, majd ha 1x el kap 1 sz@rházi megfog változni a véleményed elhiszed nekem?

2009. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező tényleg nem tud magyarul írni sem vagy csak én nem tudom elolvasni amit akar? Mert teljesen összevissza, alap szinten sincsenek a mondatai megfogalmazva, se vessző, se írásjelek...grat h 27 évesen még írni sem tanultál meg rendesen.

Ja, amúgy akkor is így beszélnél ha a 80 éves öreganyádat megerőszakolja 3 cigány majd séztverik baltával a fejét? mert történt már ilyen az országban! Persze ne válaszolj, az ilyen liberális antimagyar mosottagyú seg gfejek kevés esetben tisztelik az őseiket, rokonaikat, úgyhogy szerintem te még segítenél is megerőszakolni....

2009. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező, itt és most be is mutattad, hogy miért ölik őket..... És ráadásul még meg is tagadod őket és nem vállalod hogy közéjük való vagy. Lételemük a hazudozás meg az átkozódás, ezt a szép hagyományt te is tovább viszed ezek szerint. Nem azért nem veszik fel őket, már tisztelet a kivételnek, mert más a bőrszínük, hanem azért mert még az általános iskolát sem képesek elvégezni, ami a kezükbe kerül ellopják, két fillérért képesek megkéselni bárkit, mindegy hogy az öreg vagy fiatal, vagy nő. Biztos azért, mert fehér a bőrük! Ez nem rasszizmus? Ja nem, most jut eszembe, ez megélhetési büncselekmény.... Húzz a szikla szélére magadtól és gyakorolj önkritikát.
2009. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
90%

Történt ilyen eset amit a kedves 22.07-es hozzászóló írt,

Gadna nevű településen a 80 éves asszonyt a kútnál verték halálra majd meg erőszakolták..

2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
90%

19:15-ös vagyok.

nem is arra gondoltam ám, hogy cigány vagy, hanem valami/valaki más. aki olvas újságot és nemcsak a telaviv2 meg a retekklub híradójából táplálkozik, tudja mire gondolok.

2009. aug. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!