Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megtudja e indokolni valaki...

Megtudja e indokolni valaki miért jobb egy pl: lakótelepi lakásban lakni Pesten mint vidéken egy kertes házban?

Figyelt kérdés
Vannak munkatársaim akik megpróbáltak meggyőzni hogy ez igaz.Legfőbb indok pl 5 percre van a bolt.Hát nálunk 4 re.És hagyjuk azt is hogy több a munka.Ugyanannyit utaznak ők is a melóhelyre mint én.
2012. okt. 18. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Budapesten lakom társasházban a belvárosban.


Előnyök:

- rengeteg éjjel-nappali

- közlekedés

- minden van a közelben

- szeretem hallani és látni, hogy mellettem is élnek a szomszédok

- nem kell fűtéssel foglalkozni, jön a meleg magától

2012. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

családi házban nőttem fel, bár nem faluban, hanem vidéki nagyváros legszélén (gyakorlatilag falusias környezet), most pedig 3 éve lakok Pesten panelban, úgyhogy mindkettőnek láttam már mindkét oldalát, nálam a családi ház a nyerő, így remélem, lesz még lehetőségem kiköltözni valahogy családi házba...

családi ház előnyök:

-jobban lehet spórolni a rezsivel

-saját udvar, ahova ki lehet feküdni

-saját gyümölcs/zöldség

-lehet a kertben kutya :)

-jobb kapcsolat a szomszédokkal (a kinti munkák összehozzák a társaságot)

-tágasabb

-csendesebb


Pest/panel előnyei:

-tényleg minden egy köpésre van

-éjjel/nappal jó közlekedés

-nincs kerti munka


Családi ház hátrányok:

-rossz közlekedés, főleg éjjel


Panel hátrányok:

-zajosabb környék

-zajos szomszédok

-ha kell ha nem fűtenek

-csendben kell lenni

-kisebb

2012. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!