Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha sms-t írsz egy ismerősödnek...

Ha sms-t írsz egy ismerősödnek elvárod, hogy rövid időn belül reagáljon rá?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 12:57
 1/5 anonim válasza:
Az attól függ, hogy miért írok neki smt-t. Én személy szerint nem várom el, hogy azonnal reagáljon. Ha szeretnék azonnali reakciót akkor felhívom.
2012. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert én sem szoktam:)
2012. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamiért igen, elvárom. Furcsa,mert ha hívom és nem veszi fel, az nem zavar. De ha az sms-re nem válaszol igen.
2012. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy várom el.

Egyáltalán nem tudhatom, mit csinál éppen. Lehet, hogy észre sem veszi azonnal, hogy írtam.

Cserébe pedig tőlem se várjon el ilyesmit senki.

Ha azonnali reakcióra van szükség, akkor fel kell hívni egymást. (De persze akkor sem "várom el", hogy felvegye, hiszen nem mindig alkalmas az időpont!)

2012. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt, ha választ várok, akkor nem írok, hanem felhívom. Ha nem veszi fel, akkor írok neki.

Ha nem kérdésem van, csak valamit úgymond közölni akarok vele, amire nem kell válaszolni, akkor szoktam írni.

2012. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!