Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekelnének tapasztalatok az...

Érdekelnének tapasztalatok az életről, tanácsok. Még csak 17 éves vagyok (fiú) de szeretnék sok hibát megelőzni. (? )

Figyelt kérdés
Szeretném az internetet a legjobban kihasználni, tapasztalatszerzés, üzlet, szórakozás, sport témákban. Tudnátok nekem olyan oldalakat, vagy akár itt olyan tapasztalatokat megosztani, amiket érdemes megfogadni, ami jól jöhet a későbbiekben?

2012. okt. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj, hát ezeket estig lehetne sorolni... :-)

Szóval most ha jól értem, akkor okosodni szeretnél az élet nevű tantárgyból? :)

2012. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen :)
2012. okt. 20. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj mindenképp egyetemre, tanulj, amíg csak lehet, államin, ha nincs pénzed. Vállalj mindenképp diákmunkát, ismerkedj sok emberrel, és lehetőleg kelts bennük jó benyomást. A kapcsolatépítés a későbbiekben a munkakeresésedben is jól jöhet.

Ez jut eszembe hirtelen.

2012. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. okt. 20. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, de nem lehet. Tudom jól mit szeretnél, előre "bebiztosítani" magad, nehogy olyan sorsra juss, mint pár ember akire ha ránézel egy csődtömeget látsz. Én is évekig próbálkoztam ezzel 16 éves korom óta, könyvek, filmek, emberek, előadások, életrajzokat bújtam stb, de nem lehet, mert csak az intellektusoddal tudsz tanulni, az intuíciód érintetlen marad, pl: olvashatsz arról, hogy egy bizonyos módon kell viselkedj ahhoz, hogy bizonyos emberek társaságába kerülj és akkor onnantól ahhoz fogod tartani magad, de lehet, hogy 1 hónap múlva már unják azokat akik így viselkednek és ha maradsz az eredeti viselkedésednél, akkor bukkannak rád..


Nem csak a kérdések, de a válaszok is állandóan változnak, amivel ma bevágódsz, azzal holnap aláírod a halálos ítéleted. Az élet egy folyam, ha együtt folysz vele, akkor érhetnek meglepetések, jó dolgok, élvezetek, de ha be akarod biztosítani magad, akkor annyit teszel, hogy építesz a folyó közepére egy gátat, ahol felgyülemlik a víz és idővel különböző dolgok történhetnek, pl áttörik a gát, vagy kiszárad a folyó.

2012. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, teljesen igazat adok neked!
2012. okt. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!