Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha anyátok azt mondana hogy a...

Ha anyátok azt mondana hogy a 4 napos szünetben nincs tusolás mit szólnátok? Eddig a suliban szoktunk tusolni.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok

Tudom nehéz elhinni, vagy megérteni, de tényleg vannak ilyen szülők. Soha nem fogja megérteni, mi az a higiénia. Mindig neki van igaza. Tetszik tetszik ha nem nem. Mindig ez volt nálunk.

2012. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Csodálkoznék.
2012. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is olyan, hogy nem érti meg, ha valakinek szüksége van a napi higiéniára.De akkor legalább ne hangoztatná.Csakhogy az egyik szokásos beszédtémája mikor vendég jön az, hogy sopánkodva elpanaszolja, hogy én micsoda pazarló vagyok, mert minden nap zuhanyzok vagy fürdök, az összes pénzét el pancsolom.Szóval, illene szégyellnem magam, mert naponta mosakodni merek :)
2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!