Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyire megtud változni valaki?

Ennyire megtud változni valaki?

Figyelt kérdés

Alsóba volt egy nagyon jó barátnőm. Ahogy felsősök lettünk ő ugye 'nagylány' akart lenni... Elkezdett a fiúkkal lógni, sminkelni magát stb..stb... Most 8.-ba már olyan mint az osztály k*rvája. Azt hazudta hogy megjött a mensije (közben ez nem igaz!!) melltartót hord mikor semmije sincs. A melltartó pántját húzogatja a fiúk előtt. Egy szóval minden olyat csinál amit egy ennyi idős lánynak nem kéne. Nektek is volt ilyen barátnőtök?

(Ja és bocsi, ha rossz helyre tettem)



2012. okt. 26. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Szegény keresi a visszaigazolást és a többiek figyelmét, csak kicsit rosszul csinálja. Azzal, hogy a szexualitással hivalkodik, azzal nem a szeretetet és figyelmet fogja megkapni, amire vágyik, hanem csak egy használható, eldobható ribäncnak fogják tartani, akinek csak a testét fogják használni. Ha így folytatja hamar kiélt, megkeseredett, boldogtalan lány lesz, akit a férfiak ki fognak használni, mert könnyen lesz kapható mindenre. Sajnálom szegényt.
2012. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Egyébként ezt nem csak úgy kitaláltam, hanem rengeteg lányt láttam ezen az úton végigmenni, és mindegyiknek ugyanaz lett a sorsa, amit leírtam. Remélem a barátnőd idejében észbekap, és nem egy megalázott, kihasznált, eldobott rongyként végzi.
2012. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. Sok lány átmegy ezen én is ismerek sok ilyet a barátnőim között is.
2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 mondjuk egy férfi szerintem nem így gondol egy ilyen lányra, hogy eldobható ribanc. ezt szerintem más nők mondják. legalábbis én az ilyen könnyű kapcsolataimról igazán pozitív emléket őrzök. attól, hogy az ember nem akar többet, még nem nézi le a másikat. (legalábbis én nem)
2012. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!