Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy kutyából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy kutyából szalonna? Értem azon, hogy vki megtud változni pozitiv írányba, ha középkoruan beteges hazudozó volt és párhuzamosan több kapcsolata, illetve már 3 nőtől 4 gyereke?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
nem ne várj változást, esetleg nyugodtabb lehet de soha nem fog megváltozni mindig játszadozni fog
2009. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Előbb-utóbb impotens lesz, és akkor már nem fog más nők után szaladgálni! De akkor is hazudozni fog! Csak akkor már másról! Nem ismered a dalt? Kutyából nem lesz szalonna, madonnából primadonna....
2009. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ne reménykedj, ennyi idősen már nem fog megváltozni. Tapasztalat.
2009. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,kíváncsi voltam arra nektek mi a véleményetek
2009. ápr. 27. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Kizárt hogy az ilyen ember megváltozzon!

3 nőtől négy gyerek....LooL


De nem értem egyes nőket.Miért kellenek nekik az ilyen sz..r emberek.Van egy hatalmas rakat egyedülálló középkorú férfi aki párt keres és legalább tisztességes is.Miért nem azok közül választasz.Miért ragaszkodsz egy notórius hazudozóhoz aki csak kihasznál,de ha mondjuk bajba kerülsz otthagy a sz..rba?

Erre szokta egy nagyon jó barátom azt mondani:

"A nő az egy primitív életforma"

2009. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!