Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg megtud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg megtud változni?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel 2,5 hónapja vagyunk együtt.Az első hónapban nem volt semmi gond(legalább is nem tudok róla) a második hónaptól kezdve elkezdett a hátam mögött írogatni más lányoknak.(ezen kívül nem történt semmi)Már kétszer szakítani akartam vele de mégis megbocsájtottam neki.Aztán kb 3 napja kiderült,hogy irt két levelet 2 lánynak és én megmondtam neki,hogy vége mert nekem erre nincs szükségem.először belement aztán mondta,hogy tartsunk 2 hét szünetet és ha ez idő alatt megcsal akkor tényleg legyen vége,de tegnap jött haza munkából és mondta,hogy nagyon hiányoztam neki és tényleg megváltozik.Azt mondta azért csinálta mert ö ennyi idő alatt nem tud beleszeretni senkibe.Ja és még sose volt szerelmes.Csak az a baj,hogy én már nem tudok hinni benne.szeretném ha tényleg megváltozni de nem tudok megbízni benne.Nektek mi a véleményetek?amúgy 21 éves
2009. aug. 29. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát énse hiszem hogy most megváltozna...

talán ha érzi hogy elveszit akkor lehet...

2009. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én se tudom.Bonyolult ez az egész.Ugye elmondta,hogy ő még sose volt szerelmes,belém sem szerelmes csak nagyon szeret.Viszont a kettő nem ugyan az.Ezért sem értem,hogy ha nem szerelmes belém akkor miért akar annyira kibékülni állandóan.Nem tudom eldönteni,hogy most tényleg komolyan beszél vagy csak hazudik
2009. aug. 29. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 21 éves pasi még nagyon fiatal,sokat változhat még.Most azonban jobb lenne szabadon engedni picit,hadd élje,tombolja ki magát,tedd te is azt.Ez csak az én véleményem,én úgy gondolom,ha eddig nem szeretett beléd,később sem igazán fog neki sikerülni.Neki még keresgélnie,és élnie kell szerintem,sok lányt megismerni,próbálkozni.Tudat alatt erre is vágyik valószínűleg.
2009. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!