Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adomány hajléktalan (szálló)...

Adomány hajléktalan (szálló) részére? Lásd bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Van egy nagyméretű, meleg takarónk, amelyet nem használunk és szeretnénk valamilyen hajléktalanokkal foglalkozó intézménynek adományozni. Hol vesznek át ilyen típusú adományt, illetve ezek a tárgyak eljutnak a rászorulókhoz vagy lehet, hogy csak gyűlnek valami teremben érintetlenül, használatlanul?

2012. okt. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Van pár ilyen konténer ahova ezeket be lehet dobni és ők szétválogatják aztán ami olyan azt eljuttatják kitisztíttatva a szeretetszolgálatoknak stb.

Nagy bevásárlóközpontoknál, hipermarketeknél vannak ilyenek.


Ja és volt pár vita ezek kapcsán úgyhogy utánanéztem a dolognak és megbízhatóak úgyhogy oda nyugodtan viheted ezeket.


A hajléktalanszállók bár örülnek az ilyen adományoknak de lehet hogy az egyesével vitt dolgokkal nehezebb mit kezdeniük.

2012. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A szuper- és hipermarketek környékén levő gyűjtőkonténereket én is ismerem - és tettem is azokba normális állapotú ruhákat.

Ez a takaró viszont tényleg nagyon jó, meleg, puha és nem akartam elkótyavetyélni. Nagyon jó, hogy megírtad azt, hogy a konténeres módszernek utánajártál és leellenőrizted, így már nagyobb bizalmam van ehhez az adományozási módhoz. Köszi!

2012. okt. 27. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
add oda egy hajléktalannak. vagy nem tudná hova tenni?
2012. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az ötletet, igen, ez is jó megoldás lenne szerintem, de jelenleg egy kis faluban lakom, itt nincsenek hajléktalanok. A közeli városban sem láttam még egyet sem. Keresgélni pedig nem áll módomban őket.
2012. okt. 27. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Budapesten tudok egy hajléktalanszállót, ahol vesznek át cuccokat, bizonyára a takarónak is örülnének. Ha írsz magánt, megírom a pontos címet.
2012. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy írtál! Ahogyan írtam, jelenleg egy kis faluban lakom, de lehet, hogy mostanában fogok Bp-re látogatni, ezért szívesen fogadom a címet. Írok privát üzenetet is, kérésednek megfelelően.
2012. okt. 28. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
A Magyar Máltai Szeretetszolgálat üzemeltet egy rehabilitációs hajléktalanszállót (betegségből gyógyulófélben lévő hajléktalanoknak) Budapesten a Déli pályaudvar mögött a volt Főgáz épületében - biztosan örömmel vennék a felajánlásod.
2012. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszönöm az információt!!!
2012. okt. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!