Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszok és kamaszos anyukák...

Kamaszok és kamaszos anyukák válaszolnátok, hogy szerintetek van-e esély erre?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és sosem volt túl jó családom,a tesom utálom,az anyám miatt depresziós is voltam,az apám az egyetlen akire nem tudtam haragudni,de most el akar hagyni minket.az anyámat nem tudom úgy igazán szeretni azt kívánom inkáb o menne el,kis korom óta lelkileg csak tonkretesz,de apával nem élhetnék,mert o dolgozik van,hogy este is és én akkor nem tudnék kivel lenni,nagyszulok pedig már meghaltak kivéve egyet,akinél nem mennék semmi pénzért. egyre inkább úgy érzem letérek a helyes útról,mostanában joban elkezdtem vagdosni magam,és félek ha a helyzet rosszabb lessz akkor az alkoholba és a drogokba menekulok majd,már régen is gondoltam erre amikor még minden jobb volt,csak épp féltem az anyámtól,mert nagyon megverne,pici korom óta ver még akkor is ha semmi rosszat nem tettem.és ne gyertek nekem azzal,hogy menjek orvoshoz,mert járok,de o nem tudja megváltoztatni a családomat,nekem pedig a családom a legnagyobb ellenségem,és most szétesik.lehetséges,hogy tényleg tonkretegyem magam?
2012. okt. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű...hát én most inkább megpróbálok egy kis lelkisegélyt nyújtani...gondolom ez egy olyan érv lesz, amit az orvosod már említett, de azért leírom: Azért ne tedd magad tönrke, hogy majd a te lányodnak normális családja lehessen...normális anyja...:)


Egyébként igen lehetséges, de ne tedd...Próbáld meg túlélni....tudom nem könnyű...de hidd el az én családom se álom...:/ szóval átérzem a bajodat...Ne add fel...én szurkolok neked! :) (még így látatlanban is, mert nagyjából tudom szerintem, hogy min mész keresztül:S)

2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

17/L

első voltam...

Ja és szerintem, ha anyud ver, akkor a gyermekvédelmiseknél feljelentheted...bár lehet nem lenne jobb az se, ha elvennének tőle..de hátha apudnak ítélnének...(ha válnak a bíróság szerintem odadöntene téged...vagyis hogy odamenj)

2012. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Oké, hogy k*rva nagy problémáid vannak, de ettől még 1 kérdés is untig elég lett volna.

Majd megoldódik a dolog, az emberek nagy része (főleg a lányok) ebben a korban tele vannak önsajnálattal... Majd felnősz és túl leszel rajta.

2012. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!