Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Két fiú közötti igen szoros...

Két fiú közötti igen szoros kapcsolat csak homo lehet? Vagy?

Figyelt kérdés

Már nem egy olyan kapcsolatról tudok, hogy nagyon de nagyon közeli, mély barátságban van 2 srác, sőt kifejezetten megmondja, hogy igen, ő szerelmes a Tomiba, na de ez nem a "szokványos" homoszerelem vagy minek nevezzem, hanem lelkileg kapcsolódnak annyira össze, hogy esküszöm, két tesó nem tud ennyire.


Ezt mondja nekem a srác: "olyan jó érzés, hogy edzőtáborban vele alhatok és átkarolhatom meg magamhoz szoríthatom, és olyankor alszok a legjobban, és ő is szeret engem". De szó nincs szexről, szóval tényleg ne erre gondoljatok! Én ahogy faggatóztam, azt mondta a srác, hogy az a finom érzés neki, hogy van egy "ilyen bátyus", aki egy "igazi nagyfiú", és annyira jó megölelni ezt a nagyfiút, és hogy igazából annyira hiányzik neki meg annyira össze vannak nőve, hogy nélküle még csak nem is alszik jól (nem vicc! az anyjának is panaszkodott már h nem tud a nagy srác nélkül aludni!).

Na ehhez mit szóltok? Tehát a kicsi van oda a nagyért (eredetileg), de aztán persze most már kölcsönös a dolog (15 és 19 évesek).


Azért ezt nem nevezném melegségnek, ismétlem, semmiféle testiség nem volt soha köztük, és elképzelhetetlen is lenne, de mégis ilyen mélységű fiú-fiú lelki kapcsolatot azért nem gyakran látok.


Pontosabban erre irányulna a kérdésem is, hogy mennyire gyakori ez manapság? Fiúk, csak őszintén, van kb ilyesmi jellegű, mély lelki kapcsolatotok egy haverral? Ha nincs, akkor vágynátok rá? Jó érzés? Milyen?


Vagy mit gondoltok? Köszönöm előre is!


(a "fúújbu..i" -jellegű válaszoktól inkább kíméljetek, én tényleg kíváncsi vagyok erre a jelenségre!)


2012. okt. 28. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég sanszos a homo dolog... Azért ennyire 2 fiú nem tud "összenőni" csak, ha kicsit "más".
2012. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hÁT DE LÁTOD ... a melegeket meg egyik se bírja, és nem is csinálnának egymással semmit, már a gondolatra is fújjognak.... szóval izgi. Ennek ellenére szeretik egymást. Hát most akkor mi ez? :D
2012. okt. 28. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom... nekem elég gyanús. Lehet csak jól titkolják. Te vagy az egyik???
2012. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj nem, dehogy. Nekem csak elmondta, hogy mennyire szereti őt, és hogy mennyire hiányzik neki stb, na és akkor mesélte ezeket a részleteket.

De sztem ha tényleg "meleg helyzet" lenne, akkor pont nem mondaná el :) Tudod mi volt a legnagyobb szex köztük? Hogy együtt tusoltak, de aztán ennyi, és utána naná boxerben alszanak, szal tényleg nincs semmi "hancúr".


Fene se tudja, tényleg érdekes, bár azért hallottam én már igen mély fiú-fiú kapcsolatról. Kb amolyan "tesók"-szerűen vannak el egymással, csak még azt is alaposan elmélyítve, de a nagy meg teljesen felelősnek érzi magát a kicsiért, és naponta hívogatja, hogy haza ért-e, meg mi volt a suliban stb, és persze fordítva is. Az anyja megirigyelhetné sztem ezt a közvetlenséget és nyíltságot ami köztük van. Mint megtudtam, "a nagyfiú" szokott még hajnalban is érte menni, ha valahol szórakozóhelyen vannak, és inkább elmegy érte, nehogy hazafelé legyen valami gond "a kicsivel".

Haláli ez az egész, de hidd el, nem látok én ebben melegséget, ez valami nagyon más, és egyébként irigylem is őket. :D

2012. okt. 28. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-ának van olyan pszihosexuális fejlődési fázisa amikor jobban vonzódik a saját neméhez. Általában nem is tudatosul. Ezek mind tinikori teljesen normális viselkedések. Nem árt szembesíteni őket a társadalmi normákkal, de ne úgy frusztrációt okozz nekik. Lehetőleg ne legyenek se homofóbok, se látens melegek. 19 éves korban kicsit éretlennek érzem már ezt a viselkedést, ott már nagyobb a valószínűsége egy másfajta érzelemnek, mint a 15 évesnél.
2012. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel a szexuális öntudatra ébredés már rég megvolt, ennek van köze a szexhez. Nekem is van bátyám, 3 év korkülönbséggel, éppen együtt is alszunk, ha valahol vagyunk és úgy jön ki a hely, vagy annyi ágy van. De ha egyszál gatyában belémkapaszkodna, igen furán érezném magam. Nem így mutatjuk ki a szeretetünket.

(előző voltam)

2012. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát a kicsi viszont szó szerint azt mondta nekem, hogy akkor alszik igazán jól, ha átkarolhatja a nagyot, és érzi a finom fiús illatát (na puff, szó szerint így volt asszem). Ja meg hogy milyen finom az izmos testét magához szorítani. A nagy meg hagyja, és szóval így tök jól alszanak :D De érdekes, hogy csakis neki, mert más ha ilyet akarna, tuti lebuz..izná meg elküldené a halálba, de ők ketten valamiért így vannak ...

Áhh, az életben nem fejtjük ezt meg sztem, de azért azt nem hiszem, hogy éretlenség kérdése lenne az ő "titkos" kapcsolatuk.

2012. okt. 28. 14:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szerelemnek.
2012. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik ez a történet :DD...

hát igen lehet hogy kicsit homo szaga van a dolognak,de lehet hogy a kicsi csak felnéz a nagyra és így akar közel kerülni hozzá.. hát szerintem ha szerelemről is van itt szó akkor sincs baj.

2012. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felnéz rá persze, de még mennyire! :D Az a vicc, hogy kb mindenki lebu..izná őket tuti, aztán meg pont ők ketten nem értik az egészet, hogy mi a gond ezzel :XD
2012. okt. 28. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!