Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Két fiú közötti igen szoros...

Két fiú közötti igen szoros kapcsolat csak homo lehet? Vagy?

Figyelt kérdés

Már nem egy olyan kapcsolatról tudok, hogy nagyon de nagyon közeli, mély barátságban van 2 srác, sőt kifejezetten megmondja, hogy igen, ő szerelmes a Tomiba, na de ez nem a "szokványos" homoszerelem vagy minek nevezzem, hanem lelkileg kapcsolódnak annyira össze, hogy esküszöm, két tesó nem tud ennyire.


Ezt mondja nekem a srác: "olyan jó érzés, hogy edzőtáborban vele alhatok és átkarolhatom meg magamhoz szoríthatom, és olyankor alszok a legjobban, és ő is szeret engem". De szó nincs szexről, szóval tényleg ne erre gondoljatok! Én ahogy faggatóztam, azt mondta a srác, hogy az a finom érzés neki, hogy van egy "ilyen bátyus", aki egy "igazi nagyfiú", és annyira jó megölelni ezt a nagyfiút, és hogy igazából annyira hiányzik neki meg annyira össze vannak nőve, hogy nélküle még csak nem is alszik jól (nem vicc! az anyjának is panaszkodott már h nem tud a nagy srác nélkül aludni!).

Na ehhez mit szóltok? Tehát a kicsi van oda a nagyért (eredetileg), de aztán persze most már kölcsönös a dolog (15 és 19 évesek).


Azért ezt nem nevezném melegségnek, ismétlem, semmiféle testiség nem volt soha köztük, és elképzelhetetlen is lenne, de mégis ilyen mélységű fiú-fiú lelki kapcsolatot azért nem gyakran látok.


Pontosabban erre irányulna a kérdésem is, hogy mennyire gyakori ez manapság? Fiúk, csak őszintén, van kb ilyesmi jellegű, mély lelki kapcsolatotok egy haverral? Ha nincs, akkor vágynátok rá? Jó érzés? Milyen?


Vagy mit gondoltok? Köszönöm előre is!


(a "fúújbu..i" -jellegű válaszoktól inkább kíméljetek, én tényleg kíváncsi vagyok erre a jelenségre!)


2012. okt. 28. 08:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a 14:22-esnek van aztán igaza így nagyon tömören, csak aztán a szerelmet is igen sokféleképpen lehet értelmezni. Ha ez itt az, akkor ez meg arra milyen jó példa, hogy lelki téren mennyire el tud mélyülni 2 fiú, de szex nélkül, azaz akkor megdől az a hiedelem, hogy a melegek orrba-szájba csakis a szexet kergetik, mert még ilyen heves érzelmeket én "sima" hetero kapcsolatban se láttam még :)
2012. okt. 29. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!