Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Debrecenbenben vagyok egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenbenben vagyok egyetemista, fogamzásgátlót szeretnék szedni. A Klinikán merre érdemes elindulom ha szeretnék korrekt vizsgálatokat és normális dokit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok helybéli, viszont az itteni személyes tapasztalatok leginkább terhességgel kapcsolatosak,máshol pedig nem tudok érdeklődni.


Előre is köszönöm!


2009. aug. 29. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész a főbejáraton (kapu), elfordulsz balra, majd egyenesen, de nyugi mindenhol ki van írva merre kell menned, de, ha ez sem segítene, akk kérdezz meg nyugodtan vlkit, segítőkészek lesznek. Eljutsz az épület bejáratához, regisztrálnod kell (taj kártya, személyi stb.) és ezután vááársz...:) Utána behívnak, elmondod mit szeretnél, segítenek, még nem hallottam erre panaszt, csak lehet elég sokat kell várni. Én csak annyit tudok, h tinédzser ambulancián csütörtökön és pénteken női doki van, 10-től 2-ig.
2009. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Lehet, hülye kérdés, (sőt,biztosan:D ) de a tini ambulancián mi a felső korhatár ?

2009. aug. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!