Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Részletek...

Sexylady kérdése:

Mi történik velem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nos a sztori tömören: régebben, kb 4-5 hónapja, az volt rám jellemző, hogy mindig a tömeg központjában voltam, sokan figyeltek rám, elvoltam mindenkivel, az utcán utánamfordultak tök idegen városokban, könnyen ismerkedtem, tudtam kezelni a helyzeteket... DE. Most egy rémálom minden... Rám köszönnek tök idegenek az utcán /kisebbség/ visszaköszönök, és basszus kiröhögnek... nevetség tárgyává tesznek... nem csinálok semmit, csak létezem... de mások meg mondják h milyen csinos lettem, de már akk is arra gyanakszom, h csak szivatnak...

16/L


2009. aug. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Öt évvel vagyok idősebb nálad és nekem ugyanígy kezdődött. Szociális fóbia a neve. Nem diagnosztizálták, mert nem szedek rá gyógyszereket, néha vannak pánikrohamaim, de nagyon ritkák.

Ne ijedj meg, neked egyáltalán nem biztos, hogy van valami személyiségzavarod :) 14-17 éves korban ezek normális dolgok, csak nálam nem múlt el még.

Ekkor sok hormon termelődik, próbálgatja a szervezetedet, nincs még rendes ritmusa a hormontermelődésnek, ez hangulatváltozásokra ad okot, amelyek akár hónapokig is tarthatnak. Belecsöppensz az életbe, ezek normális dolgok, de tudom, hogy átélni sokkal vacakabb érzés.

Fel a fejjel, előbb-utóbb kimászol belőle :)

2009. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd nekem? Pontosan milyenek ezek a pánikrohamok?
2009. aug. 10. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv megint :)

Kifejtem szívesen. Nagyobb társaságban néha hirtelen elkezdem magam nagyon kényelmetlenül érezni, egyszerre betódul az emberek látványa és hangja a fejembe és elképesztően rossz élmény. Olyankor elfutnék legszívesebben, volt már rá példa is, hogy ezt tettem, de általában kinézek az ablakon, hogy kissé megnyugodjak, hogy nincs baj. A buszon vagy villamoson is előjön, ezért eleve igyekszem az ablakok mellé ülni vagy állni, hogy ha kell, menedéket nyújtson a látvány. Hogy ne csak a sok embert lássam magam körül.

Aztán van úgy, hogy elmegyek a boltba és minden lépésnél arra gondolok, hogy engem figyelnek, hogy ha megbotlom, akkor kiröhögjenek. Vagy ha moziba megyek, a pénztárnál előre rettegek, hogy pont most fogok dadogva jegyet kérni és aztán az egész film alatt pocsék a hangulatom, mert tényleg megbotlik a nyelvem egy mondatnál.

Sok ilyen van. Sokszor nem jutnak eszembe ilyen apró butaságok, de legalább ugyanennyiszer frusztrálnak is.

Ha a könyvtárban mászkálok a polcok között, ahol mellettem olvasgatnak az egyetemisták, akkor mindig hangosabbnak érzem magam a kelleténél, pedig csak lépegetek a szőnyegen és mégis kellemetlenül érzem magam.

Ilyesmik a pánikrohamaim. Nem súlyosak, de rendkívül zavaróak.

2009. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
huh dejó h nem vagyok egyedül!!! én is nagyon népszerű voltam társaságban, mentem mindig mindenhova pörögtem,mosolyogtam.mostmár kb másfél éve nem szeretek társaságba járni,mindenkiben látok vmi negatívat,rossz kedvem van,utálok bulizni a sok lotyesz miatt is..negatív képem van a világról,szívritmuszavar,hol sírok,hol csak ugy nagyonjo kedvem van. utálok metrózni,mindig azt érzem h vaki bámul...barátomat folyton meggyanusitom hogy bámul egy csajt, vagy nem is szeret,vagy beképzelem magamnak hogy egyszer ugy is megun.szegény,mind alaptalanul,anyu is mondta h semmi okom rá.jövöhéten megyek diliddokihoz,mert lassan megőrülök ugy érzem,s másoknak is az agyára megyek :S ha tudtok rá vmit légyszi szóljatok!!!
2009. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah én 21/ L vagyok (utolsó hozzászóló)
2009. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Huhh énis hogy ugymondjam 'menő' voltam régen XD . . aztán elkezdtem magam csúnyábbnak látni. . mert kiszélesedett a csípőm eltünt a kerek fenekem a mellem ellaposodottaz arcom is megváltozot. . emiatt stresszes lettem a hajam is elkezdett hullani :S a fogaim is elmozdultak. . . nem tudok napokig aludni. . emiatt olyan vagyok mint egy elő halott napközben. .. anyáék elvittek pszihologushoz. . mert kikészitettem őket a szerintük csak beképzelt problémáimmal. . . állandóan sirok és nem nagyon megyek emberek közé :S suliban is inkább kerülöm az embereket :S

15/L

2009. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!