Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő hétre keddre vagyok...

Jövő hétre keddre vagyok kiírva. Ha addig nem indul be befektetnek a kórházba. Mi történik pontosan? Részletek lent.

Figyelt kérdés
1 hetet engednek még ráhúzni akkor indítanak. Hogy zajlik egy ilyen indítás? És miért kell befeküdni a kórházba erre az időre amíg várok? Azt mondta a doki hogy akkor megvizsgál majd és éhgyomorra menjek. Mit vizsgál a szokásos méhszáj állapoton kívül? Az éhgyomor mihez kell? 3100 az értékem és 39+1 vagyok. Nst-m változó: hol van érték hol nincs. Meglehet még időben is vagy ez már inkább túlhordás lesz?
2009. dec. 23. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
méhszáj + magzatvíz vizsgálat!Az éhgyomor gondolom azért kell mert ha esetleges műtétnél ez a jó!Vehetnek még vért is bármilyen okból!Ne aggódj,simán beindul magától a baba:)
2009. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!