Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek fog még romlani a...

Szerintetek fog még romlani a gazdasági helyzet?

Figyelt kérdés
Ma hallottam valakitől,hogy a városban valami kulcstartókat osztogatnak,amikben van egy érzékelő és így be tudnak törni a kiszemelthez.Nem tudom,igaz e,de el tudom képzelni,hogy igen.Tudom,hogy mindig is voltak ilyen dolgok,de engem már kezd aggasztani,hogy ennyire elterjed a bűnözés.Nincs munkahely,szegények az emberek.Ha tovább romlik a gazdasági helyzet,akkor mi lesz velünk?El fogunk jutni odáig,hogy már az utcán is leszúrjuk egymást 60 forintért?

2012. okt. 31. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozzunk emberek!

Nem tudom, ki volt az a pihent agyú, aki ezzel pánikot keltett és most röhög a markában, de az még pihentebb, aki elhiszi.

Ha egy vadidegen az utcán 100 totál ismeretlenre akármilyen kulcstartót rátukmál,mégis honnan a nyavalyából tudná, hová, mikor kell betörni?Még ha tegyük fel, "csipszet" :D tett a kulcstartóba és így megtudja, hol lakik, akinek adta, akkor sem tud semmi más érdemi információt megszerezni.Azt nem fogja megtudni, valójában mikor üres a lakás, mert a családtagok számát sem ismeri.Logika!A kulcstartóban tehát valamiféle új keletű nyomkövetőnek kellene lennie, ami nem olcsó mulatság, így a rablónak drágább lenne a kulcsosztogatás, mint amit esetleg profitálhat belőle!

2012. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát hogy?Apró méretű kémkamerát helyeznek a kulcstartóba,aminek segítségével figyelemmel kíséri a házban tartózkodókat,majd amikor mindenki otthon van,kilövi magából az altatóport,hogy mindenki kómába essen.És akkor kirabolják a lakást.

Nem lehetne inkább a kérdés többi részével foglalkozni?XD

2012. okt. 31. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

"El fogunk jutni odáig,hogy már az utcán is leszúrjuk egymást 60 forintért?"


Már eljutottunk. Ugyan nem sokkal nagyobb összegért, de már szúrtak le embereket több településen is. A televíziós híradásokban persze nem hallasz ezekről, mert "központilag szabályozott a hírszerkesztés".

2012. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skywalker33 ***** válasza:

Szerintem igen!

Be kell rendezkedni önellátásra, földművelésre akár áram és fűtés nélkül is maradhatunk.

Mindez azért mert idáig a világ kölcsönből növekedett amit elektronikus úton produkáltak a bankok, ez a lufi ki fog durranni...

Első dolog amit tehetünk hogy nem költünk olyasmire amire nincs is szükségünk csak a reklámoknak nem tudtunk ellenállni: házimozi, bazi nagy tv, új autó, nagy házak félig üresen, sok új ruha, parfüm stb....

de ha lelassulna az életünk cserébe akkor boldogabbak lennénk :)

T

2012. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig a bűnözőket etnikai alapon megvédi a törvény, 'szhatod a földművelést és az önellátást.
2012. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!