Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tehetnék szert barátokra?

Hol tehetnék szert barátokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok közösségi oldalra regisztráltam már. Igazából imádok beszélgetni és ismerkedni, és mindig is tudattam mindenkivel, hogy nem a pár keresés a célom, hanem csak szimplán szeretnék beszélgetni, barátkozni. Ugyanis barátokból nekem nem sok jutott...A párom haverjai az én haverjaim is, imádom őket, de mégis csak fiúk nem lehet velük úgy beszélgetni, mint egy lánnyal. A sulis évek alatt sem sikerült erősebb baráti viszonyt ápolnom senkivel, és mivel utolsó évem küszködöm végig a suliban, nem nagyon ismertem meg új embereket, és valahogy nincs is rá alkalom és lehetőség. Régebben volt 1 nagyon jó barátnőm, évekig lógtunk együtt, a pasim volt az aki felnyitotta a szemem, hogy itt 1 oldalú a barátság, hisz az állítólagos barátnőm sokszor "hátba szúrt" és rengetegszer lehúzott. Sok mindenkit ismerek, mégsincs senkim. Aranyosnak, közvetlennek tart aki ismer, mégsem tudtam senkivel 1 komolyabb baráti viszonyt kialakítani. Sokszor úgy éreztem pl osztálytársak körében, hogy nem értenek meg, "gyerekesebbek"....talán ez is baj lehet, hogy a haverságon kivül semmi több..! Jelenleg az anyám és az unokatesóm a lelki társam, a barátom, de nagyon szeretnék már új ismeretségeket kialakítani. Bennem van a hiba? Vagy ha eddig nem jött össze, ezután sem fog? Sokszor olyan "magányosnak" érzem magam.. 20/L
2012. okt. 31. 15:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sajnos gyanús, hogy így marad.Középsuli után már berögzülnek a barátságok, társaságok, és szinte képtelenség új barátokra találni.Nekem is ez a bajom egyébként.Introvertált személyiség vagy.Akárcsak én.
2012. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

csatlakozom a klubhoz!26 éves vagyok és nincs barátnőm.egy sem.vannak olyanok akikkel ha összefutunk váltunk pár mondatot ,meg közösségi oldalakon esetleg írunk egymásnak,de ennyi.nincs olyan aki eljönne(vagy elmennék hozzá) a hétköznapokon és dumálnánk.volt egy barátnőm,de vele kicsit megromlott a kapcsolat ,azóta már megbeszéltük,de nem ugyanolyan.meg hát már nem is a közelben lakik.


valószínű az volt a baj hogy nekem babám lett és őt ezek a dolgok nem érdekelték annyira.azóta már 2. babám is van.


itt vagyok 26 évesen barátok nélkül.elég sz@r érzés. :(

2012. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

Én is nehezen barátkozós típus vagyok de nekem meg az a bajom, hogy hiába van pár barátnőm mégis magányosnak érzem magam :(

A legtöbben tanulnak főiskolán egy pedig dolgozik.

Nem tudom mennyire szeretsz eljárni valahova de könyvtárban, kávézókban talán lehetne ismerkedni vagy fesztiválokon, koncerteken.

Nekem is a barátnőim más osztályból valók mert az osztályomban nem volt értelmes ember.

De ha esetleg szeretnél beszélgetni nekem szívesen írhatsz.

21/L

2012. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, a középsulis barátnőimmel, akiket imádtam, eltávolodtunk, ritkán tudunk találkozni, újak meg nem igazán vannak. Nem mondanám, hogy különösebben zárkózott lennék, szoktam cseverészni másokkal, de nincs olyan "legjobb barátnőm", akivel tényleg mindent meg tudnék beszélni, ez kicsit hiányzik.

Én nem érzem magam magányosnak, mert van egy imádnivaló kedvesem, aki egyben a barátom is, és a húgaimmal is jól kijövök, de hát...

2012. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Velem is ugyanez a helyzet :( Középsuli alatt voltak barátnőim, de csalódtam bennük:( + előző párommal amikor együtt voltam, nem igazán mehettem sehova... azóta már felnyílt a szemem, szakítottam, de most egyedül érzem magam:( új osztályba kerültem, kijövök velük, de ők messze vannak, állandóan unatkozom, nincs kivel eljárnom sehova. 21/L
2012. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Számomra megdöbbentő mennyien vannak még így. Próbáltam ismerkedni fesztiválokon stb, de senkivel sem sikerült hosszabb ideig tartani a kapcsolatot. Én úgy gondolom hamar nyitott leszek mindenki előtt, próbálok közvetlen lenni mindenkivel megadni a lehetőséget valami "új" kezdetének, de hát nincs megfelelő "alany". Nagyon remélem, hogy ez változni fog, hisz én vágyom a csajos beszélgetésekre, 1 délelőtti közös kávéra vagy bármi. Kedves 2. válaszoló. Én nem értem meg az ilyen emberek, de lehet én vagy másabb. Én imádom a gyerekeket, és ha az egyik ismerősömnek, barátomnak babája lenne akkor sem hagynám cserben. Hisz ugyan az ember, attol függetlenül, hogy babája van ő még ugyan az ez ember. Meg én valószínűleg próbálnék segíteni, és felkészülni mellette az anya szerepre :) bár gondolom embere válogatja, ki hogy viszonyul az ilyen helyzetekhez.
2012. okt. 31. 17:29
 7/11 anonim válasza:

2. vagyok.


igen elég nehéz.valahol érthető hogy engem azért a baba megszületése után teljesen más dolgok érdekeltek, ő meg ugye nem változott.

láthatod ezen az oldalon múlatom az időt amikor pont van szabadidőm.

te hol laksz kérdező?

2012. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozhatok... Igaz, nekem vannak barátnőim, de egytől egyig mind más városba vagy külföldre költöztek, aztán ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a hétköznapokban már nem igazán veszünk rész egymás életében. Pár naponta, hetente e-mail, de mindenkinek megvan a saját élete meg bajai, meg nah, az már nem olyan. Találkozni sajnos nagyon ritkán tudunk, egy évben 1-2 alkalom, olyankor megy a pletyú reggeltől másnap reggelig, de a hétköznapokban nincs kinek elmeséljem h mi volt a melóban, vagy nincs kit elhívjak venni egy új harisnyát...
2012. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én miskolci vagyok, de jövő nyáron tervezünk Pestre költözni :)
2012. okt. 31. 19:57
 10/11 anonim válasza:

2. vagyok.


kérdező de kár.

én nem messze lakok miskolctól 20 km-re. :(

2012. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!