Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tehetnék szert barátokra?

Hol tehetnék szert barátokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok közösségi oldalra regisztráltam már. Igazából imádok beszélgetni és ismerkedni, és mindig is tudattam mindenkivel, hogy nem a pár keresés a célom, hanem csak szimplán szeretnék beszélgetni, barátkozni. Ugyanis barátokból nekem nem sok jutott...A párom haverjai az én haverjaim is, imádom őket, de mégis csak fiúk nem lehet velük úgy beszélgetni, mint egy lánnyal. A sulis évek alatt sem sikerült erősebb baráti viszonyt ápolnom senkivel, és mivel utolsó évem küszködöm végig a suliban, nem nagyon ismertem meg új embereket, és valahogy nincs is rá alkalom és lehetőség. Régebben volt 1 nagyon jó barátnőm, évekig lógtunk együtt, a pasim volt az aki felnyitotta a szemem, hogy itt 1 oldalú a barátság, hisz az állítólagos barátnőm sokszor "hátba szúrt" és rengetegszer lehúzott. Sok mindenkit ismerek, mégsincs senkim. Aranyosnak, közvetlennek tart aki ismer, mégsem tudtam senkivel 1 komolyabb baráti viszonyt kialakítani. Sokszor úgy éreztem pl osztálytársak körében, hogy nem értenek meg, "gyerekesebbek"....talán ez is baj lehet, hogy a haverságon kivül semmi több..! Jelenleg az anyám és az unokatesóm a lelki társam, a barátom, de nagyon szeretnék már új ismeretségeket kialakítani. Bennem van a hiba? Vagy ha eddig nem jött össze, ezután sem fog? Sokszor olyan "magányosnak" érzem magam.. 20/L
2012. okt. 31. 15:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én sem lakom annyira messze Miskolctól csupán 35 km-re.


2.válaszoló!

Te hol laksz?

2012. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!