Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy gyűrjem le a munkahelyi...

Hogy gyűrjem le a munkahelyi lámpalázat?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, munka és élettapasztalatom még nem sok, dolgoztam már egy négy csillagos szállodában egy pár hónapot. Idegenforgalmi területen dolgoztam, először mint gyakornok voltam ott,(recepció) aztán mint rendes munkavállaló. Jól éreztem ott magam, jó volt nagyon a társaság csak hát bezárt. Így új munka után kellett néznem. Egy ismerősöm segített is, protekcióval bekerültem egy elég elit szállodában, vasárnap fogok kezdeni (szintén mint recepciós) de még csak gyakorolni fogok, pár nap gyakorlás után, fog élesben menni. Na most én annyira félek, hogy azt el sem tudom mondani. Nem ismerek ott senkit, parázok hogy nem fognak szeretni, hogy elcseszek valamit, aztán meg mondják hogy jó béna ez az új lány. Sokkal több, információ van ott, meg áh minden új lesz. Mit tegyek hogy ne parázzak ennyire? Volt már valaki hasonló gondban? Tudom, hogy nem nyávogni hanem örülnöm kéne mert manapság csoda a munkahely, de pont azért félek, hogy nehogy elszúrjam.
2012. nov. 2. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Idegenforgalmi területen dolgoztam= vagyis végeztem ezt akartam írni.
2012. nov. 2. 19:10
 2/3 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Hallottál már a jelenlétről?Még nem is vagy a munkahelyeden,de már előre lámpalázas vagy azoktól a dolgoktól,amiket elképzelsz!


Az elme egyik csapdája,mikor kivetíti magát egy elképzelt jövőbe és egy be nem következett fikciótól kezd félni!Ráadásul,abból következően,amit az előző munkahelyedről írtál szinte biztos,hogy mikor ott leszel flottul fog menni minden!


Te nem az elméd és az általa gyártott kép vagy,hanem az ember,aki az elméjét szerszámként használja!Figyeld a gondolataidat,de ne azokkal azonosítsd magad!


Hajrá!

2012. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Juj hát ez nagyon jó. köszönöm! :)
2012. nov. 3. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!