Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a lányról/az ilyen emberekről? Állati nagy kamukat talál ki:DLENT

Figyelt kérdés

a lényeg,h van egy oszt.társam,aki 9.félévben jött át.amikor át jött,már készülőben volt a lemeze,ill nyelvvizsgára készült.

10.ben kitalálta,h a fiúja,és a kistestvére kristálygyerekek,és kézrátétellel gyógyítanak.

bemesélte a bnőimnek(nekem sztem azért nem mondta,mert tudja h én kiröhögném) h ő VÁMPÍR (WTTFFF???XDD),ugyanis a következő történt:

a pasijánál voltak,öcsi is a szobában volt,amikor megvágta a kezét vmivel.ekkor,a lánynak elsötétült a szeme,és ráakarta vetni magát a gyerekre,a pasija úgy kiabált rá a kicsire,h menjen már ki.ezek után kávéval itatták a lányt,h megnyugodjon(??).

most 11.es,am nem hülye,de hatalmas hazugságokat tud kitalálniXXD

jah,azt nem is mondtam,h bár épp most lett 18,már 17 évesen 3 abortuszon volt túl.már nem azért,de a fiatalabbaknak nem is ajánlják a 2nél többet,mert nagyon megterheli a szervezetet.

arról persze nem is beszélve,ami nap közben feljön téma,pl egészségügyi órán amikor betegségeket tanultunk,neki már mind1ik megvolt,ma pl megszúrta az ujját egy biztosítótűvel,és elkezdte mondani,h kb 1 óráig ilyenkor még vérezni szokott,meg h ő vérzékeny,de csak enyhén(??)

ha eszembe jut,még írok kommentbexD



2012. nov. 5. 17:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
am nem mondanám,h nem árt vele,mert amikor bnőm külföldön volt,sulival kirándulni,minden szart kitalált róla,h nagy pofájú lett,stb. aztán mikor visszajött még neki állt feljebb.am nem én vagyok az anyja,se a csávója,gondolom az is csak észreveszi az ilyeneket.mki tudja h mekkora hantás,mégis mki leszarja.am rosszul képzeled,ha azt hiszed h ez a napi programunk-.-"
2012. nov. 6. 18:25
 12/16 anonim ***** válasza:

egyszerű az ábra: ne lógjatok vele ha nem bírjátok, mondjátok meg neki, építsétek le.

az nem barát aki kineveti a háta mögött a másikat.

igazából, akármilyen beteg is a lány, ti sokkal nagyobb férgek vagytok nála.

legalább gerinctelenek ne legyetek akkor, hagyjátok őt békén.

és ha tényleg úgy látja h a "barátnő" nagypofájú lett? akkor mi van? joga van a szabad véleménynyilvánításhoz.

nektek ugye fáj ha a hátatok mögött ilyet mondd.

na, hát neki is ennyire esik jól.

visszaadtátok neki a revansot, kész, most már pucoljatok az életéből ti nagy "barátok" XD

2012. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

úúúristen,ő jön utánunk,ha nem keres mineket,mi se őt-.-

olyanokat kitalált,h bnőm ezzel-azzal kavart,közbe nem is így volt.azt,h nagy a pofája,úgy mondta h nem is beszéltek egymással,utána meg nyalt neki

2012. nov. 7. 09:15
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

És akkor mi van, összedőlt miatta a ház, leszakadt az ég, meghalunk mind? Nem veszed észre, hogy ti generáljátok a problémákat a művi felháborodásotokkal? Ha mindenki tudja, hogy hazudik, mondhat bármit, úgyse hisz neki senki, nem igaz? Jó a hiszti, a műbalhé, játszani a megbántottat, mondvacsinált semmiségek miatt vergődni? Ezerszer szánalmasabb vagy nála, csak a te fajtáddal tele a világ, ezért normálisnak tűnik. Semmivel sem vagy jobb nála, nézd meg, mennyit mocskolódtál itt. Még annyit se érsz, mint ő, mert egyformán kellemetlenek vagytok, de ő legalább nem olyan tucatféreg, mint te.

El ne felejts lepontozni, minden gyökér tudja, hogy attól lesz igaza.

2012. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

lol

milyen hiszti?meg milyen műbalhé?ki a megbántott?

2012. nov. 7. 17:44
 16/16 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo!

hidd el akik most beled kotottek, ok nem ismernek egy ilyen kis onjelolt Munchausent sem, azert osztjak az eszt magas lorol. borzalmasan meg tudja keseriteni emberek eletet egy ilyen ember, es az meg a jobbik felfogas, ha kikacagod. rendesen haza tud vagni rovid idon belul idegileg es sokan gyorsan elfordulnak toluk. nekem az egyik munkatarsam volt ilyen, es mivel mindenkit rovid idon belul kiboritott, egy ido utan senki nem volt hajlando dolgozni vele, igy maradtam en, aki sajnalta, es probaltam nem konfrontalodni vele, amitol hihetetlenul elkezdett ragaszkodni hozzam. De gyakorlatilag pillanatok alatt lefaradtam mellette, sajnaltam is meg idonkent haragudtam ra, kozben persze frocsogott a tobbiekre akikkel en azert meg joban voltam. (vagy szerettem volna joban lenni, de mivel csak en tudtam vele dolgozni mert mindenki mas elutasitotta ezert alig talalkoztam csak ezzel a nemberrel a munkam soran) eleinte meg en is nevettem a hulyesegein, meg tema volt a barati tarsasagban, de aztan szepen lassan en is ugy ereztem hogy meg tudnam fojtani, egy kanal vizben, vagy ha nem akkor en is bekattanok. aztan elment szulni. neha meg felhiv, legutobb az volt a mese, hogy kulfoldon dolgoznak, nyitott egy kvazi ovodat nemetorszagban, nulla nyelvtudassal. szoval. szoval ne mondja senki hogy szegeny, meg nem kene kinevetni. nevessek csak ki, az meg mindig a jobbik eset, mintha kegyetlenul szembesitenek az osszeferhetetlen hazugsagaival, mert akkor a sertodottsege olyan gonossza tudja tenni az ilyen embert, amit nem tudsz elkepzelni. de ha kineveted, veled nevet, es talan meg kicsit tudsz jo hatassal lenni es igen, ha kineveted, a musoranak a reszese vagy (ilyenkor o a "bohoc"), de ez pozitiv reakcio szamara, tehat nincs kirekesztve, . szerintem ez jobb, mintha mindenki elzarkozna elole, mert sajnos nem tiszta a gondolkodasuak. minel tobbet van egyedul a sajat gondolataival, teveszmeivel annal rosszabb. szoval szerintem fontos lenne ez esetben, hogy senki ne vesszen ossze vele, mert az egy lancreakcio lesz, utalja ezt, de ezzel beszelgetni szokott az, akkor utalja azt is. marpedig ha raszukul egy emberre, azt nem lehet birni. tenyleg nem.

pff, jo hosszu lett, remelem ertheto volt...

2012. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!