Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jobbikos...

Mit gondoltok a jobbikos emberekről?

Figyelt kérdés
Úgy értem negatív és pozitív dolgok. Tudom minden ember más de legtöbbnyire hasonló gondolkodásúak.
2012. okt. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem értek velük egyet, mert szerintem minden ember egyenlő. Senki sem jobb vagy rosszabb attól, hogy egy adott nyelven beszél vagy egy adott népcsoportból származik.
2012. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Akkor kedves első, ezek szerint te nem gondolod magad különbnek illetve jobbnak egy akár épp e percben másokat megverő vagy kiraboló cigány úriembertől?
2012. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igy van Jobbikosként mondom hogy minden ember egyenlő. De vannak olyan emberek (akár csoportosan is) akik nem érdemlik meg ez egyenlőséget, mert csakis a romlást, a pusztulást, a fertőt hozzák magukkal. Őket NEM SZABAD ugyanolyan kategóriába rakni, KEZELNI KELL ŐKET, segíteni hogy elérjenek egy bizonyos szintet. A segítséget nem feltétlen a végtelen segélyezésben látom, hanem a képzésben, a bűnösök esetében pedig az elrettentő büntetésben!
2012. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi hanem arra hogy milyen a jeleműk vagy csak ennyi hogy utálni mindenkit???
2012. okt. 29. 16:37
 5/6 anonim válasza:

Utálni mindenkit? Miről beszélsz?

http://www.youtube.com/watch?v=1ul4ZoeJV_s

nézzd meg ezt a videót (akár a többit is) és döntsd el magad hogy Magyarország jó uton halad-e vagy drasztikus, radikális változásra van szükség minél hamarabb.

Mi a magyar nemzetnek vagyunk elkötelezve. Azokat utáljuk akik ellenünk vannak.

2012. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont erről van szó! Ha én mondjuk nem teljesen értek veletek egyet aktor ellenség vagyok? Sok mindenben egyetértek veletek de sokszor úgy veszem észre ti nem ebben a világban éltek!
2012. okt. 30. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!