Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a gimi volt jobb,...

Szerintetek a gimi volt jobb, vagy a felnőtt kor?

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik az,hogy végre ne kelljen folyton a munka miatt aggódnom.+hiányzik a napi rutin is,mert nincs munkám.

2012. nov. 6. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Naná, hogy jobb, de csak a sulit meg a bulikat szerettem, otthon lenni gyűlöltem (idegbeteg apuka és nevelőanya).
2012. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gimi jobb volt.
2012. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
felnőtt kor. kész kínszenvedés volt számomra a gimi..
2012. nov. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pontosabban a középiskola mert nem gimibe jártam.
2012. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Felnőttkor nyugisabb nekem. Nem kell dogákra készülnöm otthon, nincs akkora stressz a következő nap miatt. A társaság is pocsék volt a suliban.

De ez mindenkinél másképp van, nagyon szubjektív.

2012. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a középiskolát, de nekem ez részben ki is maradt. 14 évesen elmentem gimnáziumba, de nagyon nem volt nekem való a vallásos suli, nagyjából ott meg is szakadt valami, mert onnantól kezdve tényleg nagyon magasról sz*rtam a tanulásra meg úgy mindenre. Aztán még elbohóckodtam kicsit szakközépben meg szakiskolában, aztán ahogy 18 lettem, kiiratkoztam és elmentem dolgozni (volt összesen 10 osztályom, plusz egy évem lett volna hátra szakmáig, de hagytam a fenébe). Szerintem pont ezért, mert sosem voltam sokáig egy helyen, és nem is mindenhol tudtam beilleszkedni, én nem nagyon tudok jó emlékeket felidézni a középfokú tanulmányaimmal kapcsolatban. A munkahelyemen ezerszer jobban éreztem magam, pörgés volt, feladat volt, kaptam elismerést is, ami nagyon hiányzott, és mellette nem kellett elszámolnom senkinek a szabadidőmmel (mert persze azonnal más városba költöztem, mondván, hogy én felnőtt vagyok, ne a szüleim tartsanak el). Na ezt a korszakot én imádtam, tök jó volt, igaz, hogy két év után beláttam, hogy valamit azért kezdenem kell magammal, mert örökké nem csinálhatom ezt, nem maradhatok így. Nos, akkor erőt vettem magamon és leérettségiztem, elmentem egyetemre, de ezeket már mind munka mellett. Nekem ez így tökéletesen megfelel, egyáltalán nem hiányzik az a bizonyos "gondtalan gimis élet".

25/N

2012. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gimi
2012. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek van előnye. Most épp én is visszavágyom a gimibe, mert kétségessé vált, hogy a munkahelyemen alkalmaznak-e tovább, és akkor nem tudom, miből fogok megélni.

De a másik oldalon ott van az, hogy most azt teszek, amit akarok. Gimnazistaként pedig az iskola, a szüleim és a kollégium eléggé szabályozta az életem.

2012. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez attól függ kinek milyen a munkája.... de szerintem a meló jobb!!! utáltam az iskolát fas.zságokat tanítottak aminek a nagy részét nem is használom az életbe
2012. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szakközépiskolába jártam, de visszamennék, mert dolgozatokra tanulni könnyebb, mint állást keresni diplomával egy utolsó putri településen.
2012. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!