Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen bunkó szomszéd...

Mit lehet ilyen bunkó szomszéddal csinálni? Komolyan kihoz a sodromból.

Figyelt kérdés

Társasházban lakok feleségemmel és 2 gyerekünkkel. Szomszédba egy idős (kb 60-70) nő lakik, de kiborít minket.


Ha bekapcsoljuk a TV-t normál, vagy minimális hangerőn (tényleg halk) akkor már dörömböl falon, ajtón, hogy halkítsuk le, mert milyen szemetek vagyunk, hogy nem hagyjuk őt pihenni, hogy bömböltetjük a TV-t.


De ő MAXIMÁLIS hangerőn hallgatja a drága műsorait ha épp TV-zik. Átmentem hogy legyen szíves halkítsa lejjebb, mert már remegnek szinte a falak, annyira hallani. Erre elkezdett velem kakaskodni, hogy én milyen bunkó férfi vagyok, hogy nem vagyok rá tekintettel, mert ő nagyot hall. Ezzel rám csapta az ajtót.

Nagyot hall, de a halk TV-ért dörömböl....


Ha a gyerekek kint vannak, akkor elhordja őket mindennek, hogy milyen neveletlenek, holott csak játszanak. Feleségemnek is mondja, hogy milyen rossz anya, hogy kint lófrálnak a "kölykei" (így mondta) , pedig csak a házunk előtt játszottak.


Átmentem, közöltem a vénasszonnyal (elnézést), hogy vagy leállítja magát, vagy komolyan bajok lesznek.


Erre elkezdett rendőrséggel fenyegetni, mondván hogy én életveszélyesen megfenyegettem, meg mit fenyegetem, törődjek a saját dolgommal. Mondtam neki én is, hogy foglalkozzon magával, ne velünk, de nem használt.



Mit lehet ilyenkor tenni?


Komolyan mondom, egyszer elkap az ideg, de átmegyek, és felpofozom az öreglányt, ha nem fejezi be. A gyerekeket is folyton piszkálja, bántja. (verbálisan)



Mit lehet ilyennel csinálni?


Ti mit tennétek a helyünkbe? Feleségem már teljesen kivan idegileg is emiatt, de elköltözni meg nem szeretnénk.


2012. nov. 8. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én tuti leüvölteném a haját ennyi eredménytelen kísérlet után. Frusztrált, megkeseredett vénasszony.
2012. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Be kell állítani az Earzoom-t!
2012. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Társasházi törvény ill a lakógyülés által meghatározott magatartásformát kell követnie,ezen kivül van egy polg törv is ami kimondja :zajjal járó tevékennységel akadályozza az ingatlan rendeltetés szerü használatát pl kior üvölt a tv,kizárólag rendör intézkedhet mivel akármennyi idös akárhány kilós ha bármit teszel pl üvöltesz vele és ezért megfélemlitve érti magát az nbiráskodás amiért pénzbirságot ill börtönt is kaphatsz
2012. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen alapon a szomszéd is feljelentheti, bepanaszolhatja: ha nagyothall és mégis hallja a tévéjüket, akkor olyan hűde csendes nem lehet, ha a szomszéd ajtaja előtt, a folyosón játszanak a gyerekek, azért joggal panaszkodik, pláne mert a folyosó aztán visszhangzik is... én azért meghallgatnám a nénit is, akit apuka valóban csúnyán fenyeget! Olyan az a nő, amilyen, de ti meg méltó párja, férfi létedre megfenyegeted?!
2012. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsizsik666 ***** válasza:
Kérd meg hogy legyen szíves, vegyen hallókészüléket magának.
2012. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem bömböl a TV-n, ha nagyon halk is átjön. Utána amikor én megyek át, hogy halkítsa le, mert az övé tényleg maxon van, akkor meg jön azzal, hogy nagyothall.


A gyerekek nem a folyosón játszanak, hanem az udvaron, és nem hangoskodnak, mert tudják, hogy nem szabad. Ennek ellenére a nő csak azért is beszól, hogy neveletlen "kölkök", meg a feleségem egy sz*r anya stb.

2012. nov. 8. 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:

A TV-s dolognál már egyből kiderül, hogy nem nagyothalló.

Az ő TV-je üvölt mindíg, de a mi TV-nkért már akkor is szól, ha tényleg halk és nem hangos. Az ő TV-jét nem hallja de a miénket igen?

Nee....

2012. nov. 9. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg reagáljatok úgy, ahogy biztosan nem számít rá: Vigyen neki a feleséged egy kis frissen sült sütit azzal, hogy kicsit több sikerült, nem szereti-e véletlenül. Van rá esély, hogy egy kis odafigyeléstől, kedvességtől annyira meghatódik, hogy teljesen megváltozik a viselkedése és ki tudja, később még ő fog vigyázni a gyerekekre, ha moziba mennétek ;)
2012. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!