Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A haveri társaságban van egy...

A haveri társaságban van egy leszbikus pár és nem tudom elviselni őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, de mióta velünk barátkoznak, nem érzem jól magam a barátaimmal. Nem azzal van bajom, hogy melegek, hanem ahogy viselkednek, meg amilyen szöveget lenyomnak. Hogy a házasság mekkora hülyeség, úgyis minden pasit a farka vezérel, a nők meg hogy kiszolgáltatják magukat. Ezek a pasiellenes feminista dumák kikészítenek, pedig nő vagyok. Viszont tartós kapcsolatban élek és rosszul érint, hogy másokra erőltetik a nézeteiket, miközben fel se fogják, hogy más is lehet boldog attól, hogy a hagyományos utat járja.

Kellemetlenül érzem magam a társaságukban és nem kedvelem őket. A meleg férfiakkal nincs gondom, mert akárhánnyal találkoztam, egyikőjük sem szidta a nőket, meg a heterokat, de ők túlzásba viszik. Inkább kihagyom mostanában az összejövős estéket, mert csak felhúzom magam, mindig valami kifogást találok ki. Nem tudom, mit tegyek, emiatt nem akarok konfliktust a többiekkel. Hogy kezelnétek?


2012. nov. 8. 16:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne takálkozzál velük!
2012. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem lennének leszbikusok, de ugyanezt mondanák, mit tennél?
2012. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
Tulajdonképpen nem értem a problémádat. Nem tudod őket elviselni, irritál az amit mondanak, a nézeteik. Akkor miért vagy velük? Ha ők is ott vannak te ne menj. Itt nem a lényeg, hogy leszbikusak e vagy sem. Nekem is van meleg barátom.
2012. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

Arra vigyázz, hogy ha sokáig hanyagolod a társaságot, egy idő után kiesel...


Szerintem szállj velük nyugodtan vitába. Persze normális hangsúllyal, baráti beszélgetés formájában.

vagy azt is megmondhatod, hogy erről már annyiszor volt szó, hogy beszéljünk inkább másról. Nem értetek egyet, sosem fogtok, úgyhogy lépjünk is túl rajta.


Ezen az egy témán kívül más problémád is van velük?

2012. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Vicces, hogy a nőket a leszbikus nők, a férfiakat meg a bu.zik akasztják ki jobban. Pedig a leszbikus nő nem halász el a másik nő elől férfit, a bu.zi meg nem halász el a férfi elöl nőt.
2012. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Hát az minden esetben visszataszító, ha egy nő arról prédikál görcsösen, hogy a férfi-nő kapcsolatok nem működnek és másra rá akarja erőltetni a nézeteit.

De így, hogy 2 nő arról prédikál, hogy a meleg kapcsolat lenne a követendő, mert ott minden szép és jó..hát, melyik embert ne zavarná.

2012. nov. 8. 16:25
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

annyira édes ahogy mindenki próbál kiprovokálni a kérdezőből valami leszbiellenes megnyilvánulást:)


egyébként szerintem is az a legjobb megoldás, hogy egy ilyen véleményráerőltetés alkalmával szólj nekik, hogy lehet hogy kicsit néha messzire mennek. persze ne bunkó módon.

2012. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%

Én a meleg pasikkal tök jól elvagyok, olyan jófejek, meg minden, de leszbiket én sem bírom elviselni. Nő vagyok, de a feminista, férfigyűlölő dumát semmilyen körülmények közt sem tudom tolerálni. Már pedig tőlük ezt tapasztaltam mindig.

Ahogy írod is, a meleg pasiknak bezzeg semmi bajuk a nőkkel.

2012. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%

Lazán közöld velük, hogy szerinted így 86-odszorra már mindenki érti a véleményüket, és kezd kicsit uncsi is lenni. Esetleg más témájuk nincs? :)

Vagy ha szeretnek ezen vitázni újra és újra, akkor tényleg hanyagold őket.

2012. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Nem csak nekem van velük gondom, egy fiúbarátom is pont így vélekedik róluk, de mivel évek óta körülbelül 8-an vagyunk a társaság tagjai és ők belecsöppentek valahogy, nem akarunk konfliktust.

Csak azért mindennek van határa, állandóan ezt hallgatni, hogy a hetero kapcsolatok szarok..francnak sincs kedve ezt a dumát elviselni minden alkalommal.

2012. nov. 8. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!