Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen buták az emberek?

Miért ilyen buták az emberek?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy mennyi agyalágyult van itt. :(
2012. nov. 14. 22:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
2:46
2012. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Édes Kincsem! Ez nem csak EGY generáció... Igaz, hogy felülreprezentált az egyik, dehát.... na ja...
2012. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én még tudok rajta nevetni, úgyhogy nincsen semmi gond
2012. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát most erre mit lehet mondani, én szintén csak unaloműzésből járok ide, röhögni. Olyankor szoktam gyékázni amikor nincs melóm, vagy csajom és sok a szabadidőm amit nem tudok tartalmasan elütni. Vagy ha tényleg érdekel valami akkor esetleg megkérdezem. De szerintem ezzel egy csomóan így vannak, és legtöbbször durvára nem célom értelmes válaszokat adni, csak ami épp eszembe jut valami hülyeség. Szórakoztatom magam. A kérdések egy része meg kamu, meg nyilván van aki komolyan is gondolja a baromságot amit kiír, de hát na. Tehát sok válaszom alapján én is tűnhetnék agyalágyultnak, de amúgy nem vagyok az, vagyis hát kinek mi az agyalágyult. Lehet hogy ez is egyfajta agyalágyultság.
2012. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

addig jó amíg csak azt hiszed hogy itt, és ezek internetemberek.

közben meg melletted ül a buszon aki tegnap feltette a "lehetek e terhes kolbásztól" kérdést.


mellesleg érdemes magunkba is nézni, mert lehet, hogy valakinek mi vagyunk az ostoba.


én is csak ennyit tudok mondani "Magyarország 2012."

ez van

2012. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!