Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem érzed úgy h sokan megvetne...

Nem érzed úgy h sokan megvetnek, amiért külföldre költöztél?

Figyelt kérdés

akárhol olvasok utána, mindenhol hazaáruló az aki nem maradt otthon. Mert ők akármilyen sz-rban van a haza kitartanak mellette. Én tanulni jöttem ki, és nem mert nem volt nekem megfelelő Magyarország, hanem mert kalandra vágytam és nyelvtanulásra. Nem zárom ki, h egyszer hazaköltözöm. Nem értem h ez miért olyan lenézendő...

Büszke vagyok a magyarságomra, és semmi bajom az országgal, de nem akartam aláírni szerződést az állammal, h még x évi otthon maradok dolgozni, meg visszafizetem a sulit, ha félbehagytam ez nonszensz..

20L


2012. nov. 17. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki NORVÉGIÁBAN ÉL! Bocs, véletlenül a kék kézre kattintottam, sz*rakodik az egerem... :((((
2012. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Irigyelnek. Én is mennék ki, lehet, hogy fogok is. Mondjuk nem nézem le azt se, aki inkább zöldséget pakol a Sparban, mert azt is megértem, ha valaki itt akar maradni.
2012. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem irigykedem arra, aki külföldön él tovább és nem a szülőhazájában, mert azért ott is meg kell valahogy élni egy tök idegen környezetben és nem mindenkinek sikerül megragadnia. El se tudom kézpelni, hogy a pénzen kívül milyen örömben lenne ott részem huzamosabb ideig. Én azokat vetem meg, akik onnét okoskodnak és oktatják ki az itt maradt magyarokat, meg provokálnak mert elszállt velük a ló.
2012. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Aki hazaarulozik arra, akitol a munkaerejet megveszik kulfoldon dragaert, az gondoljon talan arra is, hogy milyen markaju elelmiszert vesz a Tescoban, vagy hogy magyar ceg-e az akinek o dolgozik.


Egyebkent nem, csaladot szinten kihoztam, barataimmal akivel tudom tartom a kapcsolatot, idegenek velemenye meg soha nem erdekelt.

2014. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!