Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy reagalnal, ha a legjobb...

Hogy reagalnal, ha a legjobb baratnodrol mastol tudnad meg ezt?

Figyelt kérdés

Az egyetlen ember, akit igazi baratomnak tartottam, ferjhezmegy, mert teherbe esett. Ez nem is lenne baj, de a "falu szaja" adta tudtomra. Nagyon rosszul esik, hogy nem tole tudom, mert legutobb, mikor magam alatt voltam egy pasi miatt, en hozza futottam, azt hiszem, bele is betegedtem volna, ha nem panaszkodhattam volna ki magam neki, ez meg olyan, mintha o nem tartana a baratjanak. Amikor megkerdeztem tole, hogy miert mastol kell megtudjam, azt mondta, hogy nem tehet rola, hogy az emberek nem a sajat dolgukkal foglalkoznak. Kesobb megkert, hogy ne haragudjak. Mondom, oke, majd menjunk el egy kavera es beszelgessunk. Azota(pentek) nem keresett.

Nem tudom, most hogy viselkedjek vele, most mentunk szet a "pasimmal", ha a baratom is elveszitem, akkor vegkepp senkim se lesz...


2012. nov. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tul reagalod vagy az is h o nen tart legjobb baratnonek. Idovel kiderul .. Mint mondtad fejhez megy MERT gyereke lesz. Mond el neki a szamonkeres helyett, h fifyelj eleg rossz erzes, hogy nem toled tudtam meg de var mikor barmiben szamithatsz ram satobbi. A szamonkeres nem a legjobb megoldas. Szerencsetlen lehet azt sem tudja mit kezdjen magaval... Fenekestul feldordul most az elete.
2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Egészen biztosan rosszul esne, ha nem avatna be a bizalmába az, akit legjobb barátnőmnek tartok. De sajnos a barátságban is előfordul, hogy két ember nem egyformán érzi közel magához a másikat. Meg persze ha olyan faluban laktok, ahol könnyen elítélik egymást az emberek, az is előfordulhat, hogy az ítéletedtől is félt a barátnőd. Egyáltalán beszélgettetek valaha ilyesmi témákról? Ismeritek egymás hozzáállását, értékrendjét?
2012. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mások magánéletéhez annyira van közünk, amennyire ők beengednek. Még soha nem került ilyen helyzetbe, had döntse már el ő, hogy kivel osztja meg a bajait. Ha nem te vagy az , nem te vagy az. Talán csak a párja és senki más. A pletyka meg ilyen. De tényleg úgy akarsz rajta segíteni, hogy még meg is sértődsz azon, hogy ebben a helyzetben nem Te voltál az első gondolata? Az a barátság, hogy elvárunk? Nem hiszem. Ha barát vagy, mellette állsz, csendben, vársz, és ha szüksége lesz beszélgetésre, majd keres! Nem mindenki olyan, hogy a nagy változások idején azonnal beszélni akar, van, aki csendesen emészt, és talán soha nem beszél.
2012. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor engem eljegyeztek én sem mondtam el bnőmnek, akit meg épp akkor dobtak ki.

egyfajta kíméletből, vagy mi is ez az érzés.


szóval valami ilyesmi lehetett benne is.

2012. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel Te, de ne vádaskodj, csak érdeklődj, hogy van, hogy állnak az esküvői előkészülettel, stb.

Gondolj bele: Falun, a mai világban, még mindíg elítélik a nőt, ha házasságon kívül esik teherbe..

Lehet, szegényke ott is sértést lát, ahol nincs is..

Falun lakunk..kevés nagyobb átok van egy fiatal "megesett"

lánynak, mint a falu szája...

Segíts most neki, szüksége van Rád.

2012. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Péntek óta ez nem olyan nagy idő! Gondolj bele: készül az esküvőre, babát vár, fenekestül felfordul az élete, amit újra kell rendeznie.

Ez természetes, hogy valaki a családjával foglalkozik a legtöbbet. Ha egy pár nap miatt kérdőre vonod, vagy nagyon nyomulsz, azzal csak eltaszítod magadtól. Neked kell elfogadnod, hogy ő már családos anyaként nem tud annyi időt fordítani a barátaira, mint eddig.

2012. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden oke mar. Egy oraval ezelott hivott, hogy elmondja, es igy kezdte: "Utban van a keresztgyermeked!" :D
2012. nov. 19. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
én ilyenkor a falu szájára lennék dühös... semmi közük hozzá, és tényleg néha elveszik az élményt, hogy saját maga közölhesse a szeretteivel.
2012. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!