Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jobb engedni,...

Ilyen esetben jobb engedni, és nem vitatkozni a buszhely miatt nem?

Figyelt kérdés

Volt egy megszokott helyem, ahova ülni szoktam, ha nem foglalt, aztán jött egy nő aki a hátammögött le hülyézett,hogy 'az a kishülye odaült' ezutáni napokon elültem onnan, mert 1)nem veszekedek. 2)okos enged. . . 3)jól teszem? Lehet sokan úgy gondolnák, legyek makacsabb, de nekem nem ér ennyit.

Ti, hogy tennétek? (mindenki máshogy gondolom, mivel más gondolkozású emberek vagyunk-->zöldpont minden válaszért.)


2012. nov. 21. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiért csak a hátad mögött mert beszélni, azt se érdemli meg, hogy foglalkozz a dologgal. Ha szabad a hely ülj oda nyugodtan.
2012. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert dilis. Úgy mondta a buszon, hogy halljam. De kezdjük ott,hogyha teljesen tele van a busz, és én előrébb felérek mint a kedves, akkor nem fogok azért állni, hogy ő letudjon ülni, ha van hely természetesen, akkor más a szitu, de ha tömött a busz, és mindenki nézi az ártatlant aki keresi a helyet: D,akkor biztos nem égek ott.! Ez Fix
2012. nov. 21. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
irigylem a problémád
2012. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
: D Nagyon sok ilyen véleményes kérdés van ebben a kategóriában. Miért is ne?:) Ezért Kultúra,és közösség egyéb kérdések helye nem?:)
2012. nov. 21. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem volna: "Rólam beszél?" Vagy "Hülye aki mondja!".

Engem is idegesítenek az ilyen gyökér emberek. Lételemük a kötekedés, más örömük úgy látszik, nincs.

2012. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele? A nő nem ismer téged, nem tud rólad semmit, akkor miért számít a véleménye? Én a helyedben azért is oda ülnék, hogy hadd idegesítse magát, közben meg röhögnék rajta.

Ezek az "irigylem a problémáidat" beírások annyira szánalmasak már, hogy lassan röhejesek. Tipikusan a fontoskodó emberek szokták beírogatni. Ha nem érdekel más problémája akkor minek írsz?

2012. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól viselkedtél. Végül is a buszban oda ülünk, ahol van hely, tehát nem küldünk el senkit a "saját" helyünkről, és nem is várhatja senki, hogy felálljunk. Ha tisztességből vagy részvétből átadod a helyed, az szép dolog. Visszabeszélni, vitát vagy gorombáskodást kezdeményezni, vagy rákapcsolódni nem szabad. Ha át kell, vagy át akarod adni a helyet, tedd mosolyogva, nem pedig kéynszerű megalázkodásból.
2012. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor max hangerővel benyomok valami zenét és kizárom a külvilágot.Egyszer a metrón volt olyan,hogy vagy 20 percen keresztül ugatott nekem valami banya,hogy adjam át a helyem.Nem mellesleg lett volna egy csomó hely,de neki pont az enyém kellett.Nem adtam.Benyomtam max hangerőn a Rammsteint és egész úton csak annyit láttam,hogy mozog a szája és valamit nyűglődik.
2012. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: jól tetted!:-)
2012. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szabad helyválasztás van, ott ülsz, ahol akarsz.Gondolom, neki sincs bérelt helye, üljön oda, ahol szabad helyet talál.Egyik füleden be, másikon ki!

Sajnos vannak ilyen idióta gyökerek, volt egy idősebb szomszédasszonyunk, aki mindíg a ház előtti padnak egy bizonyos oldalához támasztotta a biciklijét.Van jó nagy biciklitartó is, meg másik pad is, de nem, neki kizárólag azon az egy helyen lehetett a tetves biciklije.És ha valaki az "ő helyére" merte tenni a biciklit, akkor arréb rakatta vele, nemhogy a sajátját tette volna máshová.Utáltuk.

2012. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!