Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen esetben jobb engedni,...

Ilyen esetben jobb engedni, és nem vitatkozni a buszhely miatt nem?

Figyelt kérdés

Volt egy megszokott helyem, ahova ülni szoktam, ha nem foglalt, aztán jött egy nő aki a hátammögött le hülyézett,hogy 'az a kishülye odaült' ezutáni napokon elültem onnan, mert 1)nem veszekedek. 2)okos enged. . . 3)jól teszem? Lehet sokan úgy gondolnák, legyek makacsabb, de nekem nem ér ennyit.

Ti, hogy tennétek? (mindenki máshogy gondolom, mivel más gondolkozású emberek vagyunk-->zöldpont minden válaszért.)


2012. nov. 21. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

jellem kérdése. van akit a sárba is belenyomnak arccal, és hagyja, van aki fejet vágat le, ha nem néznek rá szépen.


a jóerkölcs azt mondaná, hogy szép és kedves legyél mindekivel, a közhelyek azt, hogy okosenged, az ösztönök meg azt, hogy akkora taslit adj neki, hogy befejelje az ablakot.


mindenki maga dönti el mennyi indulatot folyt el a jelleméhez képest.

2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hatalmas zöldkezek.


Igazából ez az ember volt már bolondokházába is: D Szóval ilyen mélyre én nem süllyedek. Meg mondjuk aki a buszmegállóba kiabálja, hogy 'megtéptem a nőt, volt ám ingyen cirkusz'. Az valószínű ilyen fajgyökér, bolond.Bekéne záratni: D-.-'

Közben van vagy 40éves anyuka,16-17 éves lánya van.

2012. nov. 22. 18:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mp3 lejátszó. Hatékonyan kiiktatja az életedből a tömegközlekedés okozta stressz jelentős részét.
2012. nov. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos, sok a szabadon járkáló enyhén-vagy súlyosan pszichés beteg, és nemigen lehet velük mit kezdeni / csak ha már ön-és közveszélyes, akkor se mindig /.
2012. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen mindig van nálam telefon+zene egész uton.:).Zöldkéz ment


Utolsó: Igen így van. De ha már megtép más nőt akkor igazán bezárhatnák. Zöldkéz ment.

2012. nov. 23. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!